Wyglad i dzialanie forum
Odpowiedz do tematu

:
Z ankietą poczekajmy kilka dni. Teraz ta zmiana razi w oczy, a za kilka dni będzie można obiektywnie ocenić czy jest lepiej, czy gorzej.

KiNiA
[Usunięty]
:
Yarccom napisał/a:
jakby nie patrzeć to forum motoryzacyjne a poratal pogaduchy.pl czy tez pogadaj ze mną na sb.pl


Z calym szacunkiem sb jest nie odlaczna czescia forum (kazdego) i wszedzie pelni te same funkcje (czat dla uzytkownikow) wiec nie rozumiem Twojej nerwacji :oczami:

Pozdrawiam :)

musialam :P przepraszam dostane upomnienie :D :zdziwko:

Ostatnio zmieniony przez KiNiA Nie 16 Lis, 2008, w całości zmieniany 2 razy
:
po 1. KiNiA na prawdę z całym szacunkiem do Ciebie, ale Yarccom jest u nas adminem, jest z nami praktycznie od początku forum dlatego jego zdanie ma zdecydowanie większe znaczenie niż osoby zarejestrowanej kilka dni temu.
po 2. Nikt tutaj nie obcuje za wywaleniem SB, tylko nad tym czy ma być po staremu, na dole, czy na górze forum.

KiNiA
[Usunięty]
:
ad.1.Ja tam nie mam nic do adminow :D jak urazilam, przepraszam...ja nie narzucam swojego zdania tylko wyrazam wlasna opinie na ten temat i nawet nie chce konkurowac ze zdaniem admina...

:
na dół..
dla mnie forum to przede wszystkim źródł wiedzy.. strona powiedzmy" towarzyska" jest na drugim plan, wiec i SB widzialbym na dole. :)

pozdrawiam- Juli(an)
:
Lepsze jest wrogiem dobrego...
moim skromnym zdaniem Szut Boks powinien wrócić na swoje miejsce...
kto ma go znaleźć i tak go znajdzie... :hyhy:

a co do poczucia humoru to u adminów z tym różnie...
ostatnio chciałem sprzedać WAŁ do Titanica i wywalili mi moje ogłoszenie z działu Sprzedam...
a inne robale i gówno w sreberku na sprzedaż im nie przeszkadza...

chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :przestraszony: :szok:
__________
Gs500E>Honda Transalp xl600
:
pogódźmy zwaśnione strony,
niechaj po środku weba sb byndzie :hyhy:

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
wywalmy to SB na dół i będzie OK.

matoshiba
[Usunięty]
:
Sb niech ląduje na dół tam gdzie było .Kto korzystał z niego i tak go znajdzie a kto nie to nie będzie go w oczy " koliło"

nightmare
[Usunięty]
:
Straszne rozwiązanie. Przeszkadza, utrudnia i zniechęca

oleska
[Usunięty]
:
ja tam tez wolałam jak sb bylo ma dole :]

:
czyli do zmiany ....

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
oleska
[Usunięty]
:
Yarccom napisał/a:
czyli do zmiany ....
:hurra:

metalbeast
[Usunięty]
:
hahaha, ja myślałem że coś mi sie popsuło że SB wyskoczył na górze :] szukałem w opcjach u siebie jak to wywalić a tu zonk :wstyd:

:
Zapraszam do głosowania i ewentualnego kontynuowania dyskusji:

http://gs500.boo.pl/viewtopic.php?p=34626#34626

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.