czujnik cisnienia oleju.
Odpowiedz do tematu

: czujnik cisnienia oleju.
otoz w gpz 97' mam nie wiem czy to nazwac problem i bardzo dobry stan silnika. otoz, przekrece kluczyk pali sie N a cisnienie oleju nie ( jak kupilem to sie palilo ladnie) ale nic odpale silnik chodzi sobie ladnie (oczywiscie zarowka nawet nie mrugnie) gasze go- caly czas kluczyk przekrecony, i kontrolka zapala sie gdzies po 20s :| albo silnik mam w tak zajebistym stanie i trzyma tak dlugo cisnienie albo czujnik sie zawiesz czy cos :| pytanie co z tym fantem zrobic?

ps zeby nie bylo pytanie kieruje do ludzi znajacych sie na mechanice a nie ludzi snujacych domysly i znajacych sie tylko na mechanice w gsach. pozdr:)
liczylbym na odp np Breżniew ktory widze ze wie o co cho w tym i owym :hyhy:

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
Moim zdaniem zacznij od sprawdzenia obwodu kontrolki a potem czujnika.
Na początek zdejmij wsuwkę z czujnika i dotknij przewodem z wsuwką do masy. Lampka za każdym razem powinna się zapalić. Poruszaj wiązkami przewodów i sprawdź czy nigdzie nie są uszkodzone i lampka nie przerywa wtedy świecenia . Jesli lampka się zapala i wszystko jest ok, to pozostaje uszkodzony czujnik ciśnienia oleju. Wykręć stary i poszukaj zamiennika w sklepach z częściami do samochodów. Powinieneś coś dobrać pasującego - będzie taniej.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
:
dzieki za sensowna odp :)

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.