Zardzewiale glowki srubek i "dziury" zegarach
Odpowiedz do tematu

ramir3zkrk
[Usunięty]
: Zardzewiałe główki śrubek i "dziury" zegarach
Witam ponownie!
Mama następujący problem, używana Suzka i przerdzewiałe elementy typu kolektor i główki śrubek. Jak mogę to doczyścić?
Motorek dostałem od kuzyna, więc wiadomo, nie dało się odmówić ;)
Następny problem to liczniki. Problem widać na zdjęciu. Jak mogę poprawić ich wygląd?

Paca
[Usunięty]
:
http://gs500.boo.pl/viewt...ighlight=#32218 <-- tu masz info o malowaniu zardzewiałych kolektorów.

ramir3zkrk
[Usunięty]
:
OK, dzięki za radę!
Teraz pozostaje tylko kwestia uszczelek wokół zegara (odstająca guma przy lewym. Da się kupić jakieś nowe, czy zabezpieczyć w inny sposób trzeba?
(wszystko na fotce)

Leon84
[Usunięty]
:
Ja bym ten motocykl rozebrał na części i wszytsko wyczyścił i pomalował. Widać rdze na ramie na półkach zawieszenia i pewnie cały motocykl jest w kiepskawym stanie. Jest jeszcze czas do wiosny więc mozna działać.

To moto było garażowane pod chmurką? :kwasny:

Takie rzeczy jak gumowe uszczelki zegarów można dostać w SUZUKI i pewnie majątku nie kosztują.

ramir3zkrk
:
Nie wiem jak było garażowane. Kuzynek mieszkał w Anglii i tak jakoś wyszło, że motorek mu się znudził.
Widzę, że będzie potrzebował miłości, masę WD-40 i... nakładu kasy

metalbeast
[Usunięty]
:
zdemontuj zegary, odkreć puszki, zdejmij wszystko co sie da z oprawki i do malowania.
O malowaniu było przy okazji tematu mojej ramy, którą troche podrapały owiewki od drgań.
Gumy możesz dorobić. Idź do motoryzacyjnego i użyj inwencji twórczej. Np w moim aucie na dolocie są takie fajne gumy, które by pasowały, a może i nie. Dla tego idź przynajmniej z gumką to sobie dobierzesz jakieś elementy i wytniesz.
Zardzewiałe śrubki zamień nowymi.

ramir3zkrk
[Usunięty]
:
Czyli kawał roboty...
Używam Hayensa i już motorek rozłożony na czynniki pierwsze.
Mozolny proces malowania i odrdzawiania rozpoczęty.

Hubix
[Usunięty]
:
Powodzonka, daj znać jak zrobisz.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.