Balanser kierownicy ( ciezarek )
Odpowiedz do tematu

metalbeast
[Usunięty]
: Balanser kierownicy ( ciężarek )
Zanabyłem sobie balanser, bo jedem mi się zgubił niestety :( Ale ten, który przyszedł jest o jakieś 7mm krutszy od tego który pozostał. Nie wiem który jest oryginalny, może oba, bo ten który kupiłem też jest od GSa. Z budowy wygladaja identycznie (stalowy płaszcz i ołów w środku), tylko własnie ta wysokość, a przez co nieznacznie mniejsza waga powoduje zgrzyt.

Przypuszczam, że podczas jazdy nie odczuje różnicy. Ba, nawet bez jednego nie czułem, bo całą trase zrobiłem i dopiero jak wróciłem zobaczyłem że nie ma. Ale wiecie... ;] co by było gdyby - nurtuje mnie.

Swoja drogą, może ktoś ma namiar na jakieś ciekawe balansery, bo te co są na allegro to porażna jak dla mnie - przekombinowane.

:
Przekombinowałeś to z nazwą :D To jest po prostu ciężarek :P

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
metalbeast
[Usunięty]
:
to może dla tego na allegro mało co znalazłem ;] zwał jak zwał. Ważne żeby nie jeździć z jednym ;) (za dużo).

Inku
[Usunięty]
:
http://www.allegro.pl/sea...=1&category=156

Macieja
[Usunięty]
:
Na allegro nic ciekawego nie ma, te wszystkie "nowe" to raczej "końcówki" a nie balansery, czyli albo plastikowe albo aluminiowe. Nie spełniają chyba swojej funkcji.
Ostatnio też zgubiłem jedną sztukę podczas jazdy i szukam oryginalnych albo zamienników podobnych wagą. Widziałem podobne w katalogu larssona ale cena 180zł mnie zabiła.
metalbeast, dowiadywałeś się może w aso ile takie oryginały kosztują?

metalbeast
[Usunięty]
:
nie, kupiłem za grosze używane. Właśnie przechodzą dokładne lakierowanie. Jutro klar i bedzie spoko. Znaczy 1 używany. Ale właśnei pracuje nad nim, zeby wygladałtak samo jak ten który pozostał... szkoda mi tamtego, bo pare miesiecy temu go lakierowałem z namaszczeniem... ale cóż.

Na allegro jednak sam syf jest. Przejrzałem wpisując ciężarek itd. Po kij komu cieżarek z alu ? Przejechałem się dziś po mieście. Jednak cieżarek dużo daje. Lewa dłoń mi od wibracji drętwiała.

:
ja kupiłem z allegro ciezarki od hayabusy :hyhy: sa troche cięższe od oryginalnych ale mocowanie kształt itd. ten sam.

Macieja
[Usunięty]
:
zajechałem dzisiaj po drodze do aso popytać. Nasze ciężarki składają się z elementu zewnętrznego, ciężarka z ołowiu w środku, śrubki i podkładki. Wszystko można osobno kupić, także jak ktoś ma porysowany mocno a nie chce bawić się w lakierowanie to można za ok. 30zł kupić samą część zewnętrzną i przełożyć wnętrze ołowiane.
Cały nowy ciężarek - 1 sztuka, kosztuje 110zł.

matoshiba
[Usunięty]
:
A może poszukać na allegro rozbitych gs ? bardzo dużo tego jest sam jak szukałem plastików to dużo tego było , motocykl popularny więc i części jest dużo.

metalbeast
[Usunięty]
:
no i właśnie taki kupiłem na allegro. Polakierowałem i jest git. Różni się lekko, bo jest o 7mm krutszy od tego ktory pozostał :( ale spełnia swoje zadanie i już nie mam mrówek w nadgarstku :)
ale co z tego jak już prawie nie jeżdżę ;(



jeszcze raz napiszesz "krutszy" to Ci zaproponuje firefoxa :kwasny:

Thomas
[Usunięty]
:
Kto wie ile one ważą ?? Bo ja kupilem bez tych ciezarkow i by sie przydaly a nie wiem jakich szukac.

metalbeast
[Usunięty]
:
no jak firefoxa, jak mam firefoxa ;)

Ciężarki ważą sporo... ale po co się bawić. Kup na allegro za pare groszy byle od suzuki oryginalne, polakieruj i będzie git. Te co są dostępne jako nowe, z alu, plastiku itd, są do lansu. Jak jezdziłem 2 dni bez ciężarka, miałem mrówy w ręce ;]

Thomas
[Usunięty]
:
Takie beda pasowaly ?? http://moto.allegro.pl/it...womet_tech.html

:
możesz szukać tez od banditów.. kierownice i wsio z tym związane jest identyczne (przynajmniej w GSach po '01)

pozdrawiam- Juli(an)
metalbeast
[Usunięty]
:
Thomas napisał/a:
Takie beda pasowaly ?? http://moto.allegro.pl/it...womet_tech.html


pasować będą, ale czy dadzą rade?? Wykonane z tworzywa. Nie masz pewności że w środku jest ołów, a cieżarki nie są dla ozdoby, tylko pełnią konkretną rolę.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.