Poradnik oddlawiania
Odpowiedz do tematu

: Poradnik oddławiania
Witam!
Szukam poradnika odnośnie oddławiania GS-a kiedyś już go raz pobierałem lecz teraz nie mogę go już znaleźć chyba już ktoś to usunął, google już też przekopałem i nic....
W każdym razie był to plik pdf. I było to tak ładnie przedstawione jak na zdjęciu poniżej, każdy rocznik był opisany łącznie z fotkami
Jeśli ktoś to jeszcze ma gdzieś zapisane to proszę o podesłanie, będę bardzo wdzięczny 😉

:
Znalazłem u siebie.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

:
A też se oddławie :troll2:

Dzięki Simin!

:
simin wielkie dzięki za podesłanie na pewno się przyda, ułatwiłeś mi sprawę, bo jaki pisałem wcześniej internet przekopałem wzdłuż i wszerz ;)

Niestety nie ma w poradniku nic na temat 2006 roku więc będę musiał kombinować :(

:
A z ciekawości też sprawdzę bo akurat jestem na etapie remontu generalnego gaźników to może uda się coś poprawić.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Dzięki. Przyda się.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.