powrot do korzeni - yaszczi GS500 Scrambler / BRAT
Odpowiedz do tematu

:
Gamer napisał/a:
W customach czy są czy ich nie ma i tak nie będą raczej spełniać swojej funkcji.

Prawda, aczkolwiek nawet ze szczatkowym nie bedziesz mial pod gore na przegladzie


Gamer napisał/a:
Pamiętam akcie jak gościowi na maszynie w stylu Shadowki Grubego woda leciała z tylnego koła prosto na plecy, a z przedniego prosto w twarz

Ojtam, ojtam, ale za to z tylu wygladasz jak husarz :D

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
ehhh... pamiętam pierwszą przejażdżkę SV'ką w deszczu. Wracałem do chaty 40km na jednym garze :oczami:
Sprawę załatwiła akcesoryjna dokładka za 50 zł ;)

Kupiłem błotnik do GS'a, ale symboliczny więc będzie ciekawie w deszczu :D

:
Dzisiaj pospawałem stelaż kanapy.
Zależało mi żeby uzyskać jedną linię siedzenia z dołem baku, udało się.
Zaadaptowałem zamek kanapy z GS. Otwiera się i zamyka na kluczyk :D
Dzisiaj przyszły też "blaszki" na boki. Tak to wygląda:

:
Jest błotnik, jest tylna lampa z mocowaniem tablicy, są kierunki, jest wydech.
Generalnie GS gotowy do finalnego wyspawania i rozbiórki do pomalowania ramy i wahacza :D

:
I jest tabliczka zeby bylo gdzie ch uja na zlocie narysowac <serce>

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Rama i wahacz pomalowane. Do malowania jeszcze bak i można składać :D

:
Mała aktualizacja - GS troszkę poskładany, uszczelniacze w lagach zrobione, bak pomalowany.
Naklejki niebawem pójdą pod klar i lakierniczo koniec :)

:
Elegancki kolorek

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Zgrabnie to wygląda :D

:
Masz jakiś pomysł na kolektory? Polerka, malowanie, bandaże albo inne fanaberie?

:
Fajnie wyszło :ok: Kolor mega. Kolektory zostawiłbym rdzawe. Nie wszystko musi być cacy nówka wymalowane. Do scrabmlera nawet ta rdza pasuje, dodaje charakteru ;)

GS500F '05 => XL1000V '05 + GSX-R750W '92 (ex BociekPL)
:
Zgadzam się Rav. Bandaże są już tak oczywiste że aż rzyg. To je moto a nie pierdolona mumia.

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
Mnie nadal boli, że bak nie został w oryginale :/ Tak, wiem, widać wgniotkę ale kolor idealnie pasował do kasztanowego brązu siedzenia. Czekamy na kolejne up-daty

GS 500 SF
:
Oryginalny bak generalnie mega fajne malowanie - chyba moje ulubione, ale totalnie nie pasowało do konceptu całości...

Kolektory będą zamumifikowane, taki był zamysł od początku i przy tym zostanę ;)

Kolor mi się mega podoba i naklejki pod klarem wyszły mojemu mistrzowi lakiernictwa kozacko :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.