Piaseczno zmiana terminu ankieta 20-22.08 lub 27-29.08
Odpowiedz do tematu

: Piaseczno zmiana terminu ankieta 20-22.08 lub 27-29.08
Z racji tego, że nasze pole jest tak oblegane w tym roku musimy zmienić termin zlotu w piasecznie gdyż pod koniec lipca nie przyjmie nikt naszej grupy.

W grę wchodzą dwa terminy w sierpniu
20-22 sierpnia
27-29 sierpnia

Ankieta potrwa do czwartku.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Nam klasyczny termin średnio leżał, więc wpisaliśmy się "wstępnie".
Jeśli chodzi o termin sierpniowy to na tą chwilę jest to bez różnicy :)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
na ten moment dla mnie i Bezela też bez różnicy :) dostosujemy się

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Ja też jeszcze nie oddałem głosu, czekam do ostatniej chwili i dopasuję się do większej liczby głosów:)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Niestety żaden z terminów mi nie pasuje :( bawcie sie dobrze

:
Widzę że chyba wynik już praktycznie potwierdzony więc załatwiam sobie wolne.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
dałem 27-29, bo wtedy mam wolny weekend, ale to lekka ruletka, bo może się okazać, że nie mam z kim psów zostawić

:
Na chwile obecną mi pasuje (ale wiadomo zmienia się jak w kalejdoskopie), więc bym się pisał, oba terminy są spoko.

... ask me no questions and I tell you no lies ...


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.