Pora na moja Suzi
Odpowiedz do tematu

: Pora na moją Suzi

Moja Suzi
rocznik 1998
Przebieg 19909
Zakupione stelaże boczne, teraz szukam stelaża centralnego z kufrem na 2 kaski integralne
w tym momencie jeździ ale w zimie będzie cała rozebrana
Rama będzie czyszczona i przemalowana ponieważ miejscami widać drobny nalot rudej (w sumie schodzi pod szmatką ale wolę przemalować) a cała reszta będzie oklejona chociaż kolor jeszcze nie jest do końca wybrany.
Zakupiona "nowa" stara kanapa, która w tym momencie jest u tapicera w celu drobnego przerobienia i obszycia

:
Schludny

GS 500 SF
:
Oby służyła długo I bezawaryjnie :)

Akurat z zakupem stelażu I kutrów do polifta jest mniej problemów. Ja z przedliftem miałem mega szczęście (mimo że musiałem kupić inne mocowania zadupka z gwintem na dole)

GS500E 92 Seledynek -> GSX-R 750 K3 Dzik
:
ja jeszcze nie zakładałem ale boczne stelaże kupiłem tu na forum natomiast kufer centralny znalazłem na alledrogo i sprzedawca w cenie oferuje dopasowanie stelaża do każdego modelu motocykla (stelaż SHAD) ale wolał bym kupić coś tańszego używanego tu na forum bo mam pewien pomysł na przerobienie stelaży i szkoda mi testować pomysł na nowych stelażach

[ Dodano: Pią 30 Paź, 2020 ]
historia



new look


:
Czy ktoś wie jak zamontować stelaż boczny tego typu? Niestety ja się poddałem z powodu jednej z 3 możliwości
1. albo jestem zbyt głupi żeby to ogarnąć (chociaż do tej pory dawałem sobie radę ze starszymi i nowszymi samochodami)
2. stelaż jest niekompletny
3. stelaż jest do wersji poliftowej











[ Dodano: Sro 04 Lis, 2020 ]
Chyba znalazłem powód problemów
W moim motocyklu nie ma uchwytów zaznaczonych na zdjęciach zapożyczonych od kusiaczek,
Czy te uchwyty są przy stelażu kufra centralnego czy powinny być przy ramie motocykla?




:
Rozpoczal sie sezon motocyklowy wiec wyciagnalem suzi z garazu. Podczas przejazdzki zauwazylem ze pokazuje predkosc ale nie nabija kilometrow. Linka wydaje sie byc OK. Czytalem gdzies (mozliwe ze nawet na tym forum) ze moze to byc grubszy problem z licznikiem. Czy licznik od GN125 bedzie pasowal do GS500? Znajomy bedzie rozbieral niedlugo GN i nie wiem czy czekac bo bedzie pasowal czy lepiej od razu szukac z GS500

:
Co do tego czy pasuje nie jestem pewny ale lepiej niech się kilometry w miarę zgadzają bo na przeglądzie może być problem że jest za mało kilometrów.

GS 500 SF
:
Stan licznika akurat jest malo wazny. Wystarczy zglosic zmiane i podac nowy przebieg. Interesuje mnie tylko kwestia czy bedzie pasowal

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.