Stelaze pod kufry
Odpowiedz do tematu

Puzzel
[Usunięty]
: Stelaże pod kufry
Chyba lepiej tutaj niż w tuningu więc...


Znalezione w sieci fotki stelaży pod kufry... chyba to jest Givi ale pewny nie jestem. Może komuś się przyda żeby sobie zrobić.


FoX
[Usunięty]
:
a jak byś podał wymiary tego centralnego stelaża to bym kilka dni poświęcił aby takie coś zrobić :) bo kupić ciężko... ;/

Cedi
[Usunięty]
:
Mam do sprzedania stelarz pod kufry za 150 zl kompletny

FoX
[Usunięty]
:
no to dobijemy transakcji :)

Cedi
[Usunięty]
:
to zapraszam na gg

jankees
[Usunięty]
:
ja też mam stelaż centralny i tak się zastanawiam czy by go nie sprzedać??

:
ja do swojego dorobiłem sam ;)


:
no i wporządku:D wazne zeby spelnialo swoją misje :)

:
miałem problem z dostaniem stelaży pod sakwy Oxford, więc się sprężyłem i już są przetestowane ;)

FoX
[Usunięty]
:
jankes to się długo nie zastanawiaj... :)

jankees
[Usunięty]
:
a co jestes zainteresowany?? jak tak to podeśle fotki jak on wygląda i sie razem pozastanawiamy :wink:

:
ja wasnie kupiłem sobie stelaż centralny do GS z przesyłka wyjedzie mnie 120 zł

dodatkowo mam dostac jak to było opisane w aukcji
Cytat:
GRATIS DODAM STELAŻ POD SKAWY MATERIAŁOWE Z TYM ŻE JEST ROBIONY SAMEMU ALE Z RUREK TAKICH SAMYCH JAK POD KUFER. SKAWY WTEDY SIE OPIERAJĄ NA NIM I NIE DOTYKAJĄ TŁUMIKA JAK SĄ PEŁNE


ciekawe co to bedzie :?

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
no to fajnie powiesz jak sie sprawuje... i ten centralny i te boczne (tez bedziesz mial czy narazie sam stelaz?) wydaje mi sie ze bylem na tej aukcji (bo kupiles to z allegro tak?)

:
mam prosbe czy moglby ktos wrzucic zdjecie swojego stelaza pod kufer centralny i naniesc na nie dokaldne wymiary??? Ja mam rocznik 96 wiec tak zeby pasowal bo przy tych nowszych to juz inny uklad srub jest chyba??

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
bartek2801
[Usunięty]
:
odkopię kotleta ponieważ nie chce zakładać nowego tematu.również miałbym mozliwość wykonania samemu (prawie) takiego stelaża tylko potrzebował bym jakieś wymiary/średnicę rurki z jakiej ma być wykonany.Interesowało by mnie coś w tym stylu
http://www.fotosik.pl/sho...7aac45d30add31a

http://nokautimg3.pl/p-f1...500-e-89-00.jpg

dodam że potrzebował bym wymiary aby pasowało do gs z 92 roku

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.