Ubezpieczenie na zagranice-jakie wybrac?
Odpowiedz do tematu

: Ubezpieczenie na zagranicę-jakie wybrać?
Hejka .
Pytanie do obieżyświatów. Które ubezpieczenie wybrać na wyjazd 7-10dni za granicę (europa) tak żeby ono faktycznie działało i cenowo też wychodziło ok.
Macie jakieś doświadczenia i typy??
W Allianza znalazłem pakiet Adventure za 108 zł na tydzień który obejmuje chyba najważniejsze rzeczy jak naprawy hotele dowozy NNW koszty leczenia 200 000 wypadki itp.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Siema,
my jak lataliśmy po Słowacji to braliśmy z Axa.
Ale z pakietem na całą Europe na tydzień: koszty leczenia 600k, nnw 50k, bagaż 3k.
Wychodzi 77 zł. Dostałem kiedyś kod rabatowy na 50% to podrzucę Ci na fejsa. Czyli w tym pakiecie wychodzi 38,50 zł :D

:
Wolf polecał Hestia Assistance za ok. stówę.

:
Dla potomnych- ani Hestia ani Axa nie mają assistance dla motocykli którę nie są u nich ubezpieczone Natomiast warta ma takie coś ale jeżeli się ma u nich OC.
Mogą wam sprzedać owszem ale potem w razie awarii wypinają na was dupę bo w OWU napisane jest że dotyczy tylko aut osobowych.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
A co z ofertą PKO BP? Wiem, że od niedawna mają w ofercie OC/AC.

:
Już znalazłem. Mam oc w PZU i mają w ofercie za niecałe 100zł taki pakiet jak potrzebuję no i dowiedziałem się że PZMOT też ma pakiet dla każdego za 85 zł na 30 dni. Także porównam i zdecyduję :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.