Stuk i spadek obrotow
Odpowiedz do tematu

: Stuk i spadek obrotów
Witam, posiadam GS 500f z 2004 roku. Po kilku dniach od zakupu (czyli parę miesięcy temu) pojawiły się stuki, które początkowo zignorowałem bo nie zdarzały się często. Od około 1,5 miesiąca nasilają się i stają się tak głośne, że aż dreszcze przechodzą. Są nieregularne, pojawiają się tylko w momencie, kiedy silnik jest rozgrzany. Wygląda to mniej więcej tak, że kiedy obroty dochodzą do 2k obrotów to energicznie spadają do ok. 1,5k. Słychać mocno metaliczny dźwięk. Wie ktoś co to może być? W internecie niestety nie znalazłem podobnego przypadku. Zawory z tego co wiem były regulowane przed kupnem, a gaźniki parę tygodni temu więc to też odpada.

:
Wielkim znawcą tematu nie jestem, ale odpalasz motocykl na ssaniu? zimny silnik pracuje "trochę na sucho" zanim olej się rozgrzeje i zostanie rozprowadzony. U mnie również było słychać specyficzny metaliczny dźwięk- zawory były do regulacji :)

:
heheroina napisał/a:
Wielkim znawcą tematu nie jestem, ale odpalasz motocykl na ssaniu? zimny silnik pracuje "trochę na sucho" zanim olej się rozgrzeje i zostanie rozprowadzony. U mnie również było słychać specyficzny metaliczny dźwięk- zawory były do regulacji :)

Motocykl już u mechanika, z tego co pamiętam to ponoć coś z gaźnikami. Ale dzięki wielkie :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.