Interkom
Odpowiedz do tematu

: Interkom
Jako że temat sie przewinął na forum ...

na nasz nieudany wyjazd zakupiliśmy sobie interkom TRONIC H-3050 koszt 55 zł + przesyłka
spokojnie mozna sie dogadać do 90-100 km/h (gąbki na mikrofon sa w zestawie) Mieliśamy założona słuchawkę na to kominiarka i kask integralny w naszym przypadku Nolan n62 Powyżej 100 km/h szum robi sie juz wkurzający ale jest mozliwośc regulowania głośności osobno dla pasazera i kierowcy dlatego wazne jest takie przymocowanie centralki czy to sobie czy pasazerowi by ten drugi w czasie jazdy mógł ewentualnie zgłaśniac czy tez ściszać
dodatkowe wyjście na mp3 nie została przez nas przetestowane ;)

ogólnie dla podróżujących we dwójkę polecam :cwaniak:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
pootietang
[Usunięty]
:
myślałem o tym zestawie i zastanawiałem się właśnie czy warto ale skoro polecasz to nie mam już wątpliwości tym bardziej że cena przystępna :)

:
nioo na allegro
koszt jw ;)

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
A moze ktos polecic interkom ale na 2 moto, tzn cos takiego zeby mozna bylo sie dogadac z towarzyszem na drugim motocyklu.

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO OSTROWA!!!
:
Poszukaj sobie w google PMR.
Maxcom wt608 ... z tym latałem po lesie i dawało rade :P

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
Alister
[Usunięty]
: A'la Interkom
Zastanawiam się nad kupnem czegoś takiego zamiast interkomu.

http://www.allegro.pl/ite...6km_gratis.html

Można dokupić drugi zestaw i gadać w 4 osoby w odleglosci do 6km.
Czy ktoś używa takiego patentu? Jeśli tak to jak się to sprawdza?

:
Mam podobny zestaw, ale nigdy nie używałem go na motocyklu. Zwykle używamy tego będąc na nartach. Łatwo jest wtedy się odszukać ;) .
Co do motocykla - nie wiem jak bedzie to ściągało zakłócenia z instalacji wysokiego napięcia.

Alister
[Usunięty]
:
Ale to jest zasilane na akumulatorki, myślisz że może być z tym duży problem?
A jak się spisuje ten system który umożliwia uruchamianie głosem?
funkcja VOX (nadawanie uruchamiane głosem),

Irek
[Usunięty]
:
Myśle że podobnych sprzętów używa sie na egzaminach kat. A. Tam sie sprawdza, chociaz nie ma sie co oszukiwać jedzie sie wolno.

Alister
[Usunięty]
:
A czy odległość pomiędzy pasażerem a kierowcą nie będzie przeszkadzała temu że te urządzenia są blisko siebie? Bo wiadomo że na dwa motorki to już jest jakieś minimum 10metrów.

zachary
[Usunięty]
:
Używam w pracy podobnego zestawu, również Motoroli
System VOX działa delikatnie mówiąc średnio, czasem lapie uruchamianą wiertarkę a czasem nie reaguje na głos.
Ale to może być zależne od modelu, w moim dyktafonie podobny system działa perfekt.
Nie jest czuły na elektryczne urządzenia w pobliżu ani linie wysokiego napięcia wiec plus.
W opisie aukcji brak info dot. czasu pracy na bateriach a to ważne przy dłuższych wypadach.
Poza tym preferuje inny rodzaj sluchawek, zakładane na ucho, gdy założysz kask to ważne czy nie beda później wypadaly czy uwieraly w ucho.
Poza tym jeśli w tym modelu nadawanie odbywa się po niciśnieciu guzika (odpuśćmy sobie funkcje VOX) to troche to średnio dobre na moto.

Alister
[Usunięty]
:
Najlepiej było by to sprawdzić :) Teraz tu już sam nie wiem co kupić.
Patent wydaje się za rozsądną kasę, ale jak piszesz że moze być problem to co byś polecił?

zachary
[Usunięty]
:
Wstrzymaj się jak możesz tydzień, widziałem ostatnio u nas w sklepie ciekawy model za małe pieniadze, spisze dane nastepnym razem to podeśle.

Alister
[Usunięty]
:
Z tego co się dowiedziałem to w tej motoroli system vox nie jest uruchamiany głosem poprzez zestaw słuchawkowy. Byłem tez w jednym sklepie i gadałem ze sprzedawcą to mówił że nie wie jak może to działać w motocyklach bo one zazwyczaj są głośne, a szczególnie jak ktoś ma głośny wydech, wtedy cały czas może się włączać. Muszę coś koniecznie kupić i stąd moja dociekliwość w tym temacie :)

Pozdrawiam

pootietang
[Usunięty]
:
tak się ostatnio zastanawiam nad cb radiem do moto. nawet już sobie skompletowałem zestaw tylko cena i wątpliwości czy sprawdzi się jeśli kask mam jaki mam a cichy nie jest(mam gównianego probikera ale testowałem ostatnio niski model nolana i długo w nim nie wytrzymałem mimo że dobrze leżał na głowie)
http://cokupic.pl/opinie/...5cdb53d49cd388d
http://www.cb-radio.info....owe/rid,37.html
http://www.cb-radio.info....ia/rid,498.html
zestaw taki jest o tyle dobry że można stosować tez w aucie

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.