Brakujacy element?
Odpowiedz do tematu

: Brakujący element?
Witam szanownych forumowiczów, niedawno nabyłem GSa i wziąłem się za poprawki po poprzednich właścicielach :/ i mam do was pytanie, do czego montowany jest ten mały plastikowy kwadracik, ten między tylnymi owiewkami, pod uchwytem pasażera? U mnie to wygląda tak jak na zdjęciu i mam wrażenie, że czegoś tu brakuje, bo nie mogę znaleźć miejsca do którego możnaby było przykręcić ten dekielek... Narazie trzyma się to na trytce... :zalamany: i muszę coś z tym zrobić...

:
Na zdjęciu powiadasz? :]

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
A no na zdjęciu, co to się zgubiło gdzieś :oczami:



:
https://sklepmoto46.pl/suzuki/diagram/show/10074/125648/35a-frame-cover-model-m

To powinno się łączyć a u Ciebie ktoś to spiłował. Nie chce siać defetyzmu ale to zazwyczaj obłamuje się przy glebie bo bez powodu nie ma sensu tego obcinać.

GS 500 SF
:
Czyli wymiana boczków, albo dalej trytka :/ Dzięki za info, temat można zamykać.

:
Albo dorobić kawał blaszki i spróbować skręcić z mocowaniem tylnego pałąka. Bo teraz i tak trytytka jest mocowana właśnie do niego?

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
No własnie myślałem że taka blaszka jest tam orginalnie, a tu zonk, bo to plastików ma się trzymać. Trzeba będzie wyrzeźbić jakieś mocowanie, bo trochę irytujące to jest, ciągle się przesówa i jest szpara między plastikami na ogonie :zalamany:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.