Czesc!
Odpowiedz do tematu

: Cześć!
Serdecznie witam. Jestem użytkownikiem GS500F z 2004 roku - właścicielem jest moja żona :D . W sumie jest to mój 4 motocykl. Od 10 lat nie jeździłem, stąd uruchomiliśmy z żoną GS-a, który przez ten czas stał w garażu. Motocykl więc zdecydowanie zaniża średni przebieg motocykli na tym forum - niecałe 6 tys. km, a ja za to zawyżam metrykę - 43 lata.

Dzieciaki podrosły, można wrócić do jazdy motocyklem :) . Jest frajda z jazdy, więc o to chodzi! A na dojazdy, czy po zakupy GS sprawdza się bardzo dobrze, więc pewnie z nami jeszcze długo zostanie, bo na razie turystyki z żoną nie planujemy (a krótką turystykę da się GS-em też zrobić).

:
czesc

77, dobry rocznik ;)

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
witamy serdecznie :D

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
przepisałeś moto na żonę? zdrowa praktyka przepisywania majątku na żonę, zwykle stosowana przez gangsterkę, a teraz także przez PIS :D

pozdro

:
Widzę, że mogę liczyć na ciepłe powitanie ;) . Moto jest na moją żonę, bo go sobie kupiła 13 lat temu, ja wtedy miałem swój i jeździliśmy w 2 motocykle - ze względu na dzieciaki jego sprzedałem, a GSa wstawiliśmy do garażu i tak postał 10 lat, a teraz muszę żony pytać o kluczyki... Takie życie ;)

:
eghm... i prawidłowo :hyhy:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Anka eS napisał/a:
eghm... i prawidłowo :hyhy:
no nie wiem... ;)

:
z Rudą o tym nie gadaj. ona wierzy w emancypacje

:
]:-> <peace>

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Witaj 😉

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.