klamka hamulca, czujnik sprzegla
Odpowiedz do tematu

: klamka hamulca, czujnik sprzęgła
siemanko, pytanie głupie wiem....


1. czy wasz hamulec przedni też tak szybko "bierze"? tzn używajac troche siły to tak maksymalnie hamulec przedni tzn klamka wciska mi sie do połoy, dużo brakuje do manetki czy to jest normalne? ost w serwisie wymieniałem klocki i plyn i nie wiem czy tak bylo ale po demontazu i montazu samej klamki mam wrazenie ze jest cos nie tak...

2. podczas demontazu klamki sprzegla urwalem ten plastikowy bolec od czujnika sprzegla i nei idzie odpalic w ogóle motocykla ( nawet jesli wypchałem ten bolec dalej zeby uzyskac efekt wcisnietego sprzegła...

prosze o jakies sensowne odpowiedzi dla laika:)

-Żałujesz?
-A ty żałujesz?
-Ja nic nie zrobiłem
-No właśnie, żałujesz że nic nie zrobiłeś?
:
Czesc

1. Klamka nie powinna sie wciskac do samej manetki, musisz miec mozliwosc operowania rolgazem. Nie hamujesz cala dlonia, tylko 2 palce na klamce, 2 palce na manetce

2. No nie wiem, moze wymien czujnik na nowy? ;)

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Jak pisze brat Łełka, zobacz czy hamując wskazującym i środkowym nie przytniesz sobie pozostałych palców klamką :)

Czujnik sprzęgła chyba jest dość prostą konstrukcją zamykającą obwód... jak zewrzesz przewody do niej idące to moto powinno dać się odpalić nawet nie trzymając klamki.

:
nie no palców sobie nie przytnę :)

z czujnikiem pokombinowalem i da rade odpalic bez wciskania klamki :)
ale i tak czujnik zamowilem koszt 40 kilka zł a głowa spokojniejsza, ale odkrecic stary czujnik to jest dopiero wyczyn :D

jak podnioslem moto na stopce to tylne koło kreci sie bez oporow wiekszych jak rusze reka wiec ok ale przednie troszke jakby mila deliktanie opor, nie kreci sie jak w rowerze;p powinno tak byc czy szukac problemu w tłoczkach lub w pompie?

-Żałujesz?
-A ty żałujesz?
-Ja nic nie zrobiłem
-No właśnie, żałujesz że nic nie zrobiłeś?
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.