SUZUKI GS 500E, 2007, Lodz
Odpowiedz do tematu

: SUZUKI GS 500E, 2007, Łódź
Hej hoł,
Pomożecie w ocenie kolejnego gs'a? Tym razem cena jeszcze wyższa, za to nie mam się do czego przyczepić poza "odnowionym" stanem wizualnym.
Ale jak wiadomo kolor nie jest najważniejszy, w tak starym motocyklu ciężko uniknąć malowania. Szukam sprawnego technicznie moto. Powiedzcie co sądzicie i czy jest szansa zejść do 7k. No i czy warto oczywiście się dalej interesować tym sprzętem bo mam kawałek do Łodzi. (200km)

Link do aukcji: OTOMoto


:
damn... o ile pamiętam cena GS500 z salonu wynosiła ok 18000 zł...

12-letnia wersja E wystawiona za 8... :/

Moto może warto byłoby obejrzeć gdyby było wystawione za 5... może za 4,5 by się kupiło...

Skoro w takie ceny i rejony zaglądasz to może lepiej coś takiego?

https://allegro.pl/ogloszenie/suzuki-gs-500f-2006r-57tkm-po-serwisie-inne-gsy-7794213756

:
simin, Uuu, przyznam, że na allegro nawet nie zaglądałem, z myślą, że wybór tam jest mały, ale ten egzemplarz wydaje się bardzo zadbany. Do tego wersja ładne zdjęcia. Wersja F która mi się bardziej podba.
Cena też całkiem przystępna w porównaniu do innych egzemplarzy.

Co sądzisz o tej maszynie jako doświadczona osoba? Jest warta obejrzenia?

Zawsze też się zastanawiam jak mają się motocykle od "dealerów". Kojarzy mi się to z handlarzami. Tu niby motocykl super opisany zdjęcia bajka. Ale kilka motocykli jednak ma na sprzedarz. Co sądzicie?

:
Freekill, - ten Pan od ogłoszenia simina to http://www.forum.gs500.pl...wprofile&u=6790

Zagląda tutaj czasami :D i dla forumowiczów dodatkowo zdarza mu się coś z ceną ciachnąć :hyhy:

Z tego co mi się obiło o uszy nie leci w gumę i ma dobre sprzęty.

GS500E 92 Seledynek -> GSX-R 750 K3 Dzik
:
PePeMotoryzacja jest u nas zarejestrowany - czasem się wypowiada w ocenach i mechanice, ale tutaj moto nie wystawia.

Zaopiekował się moim GS'em, jak mechanika z nim związana przekroczyła moje możliwości - ciężko było go potem poznać ;) kupę pracy w niego wpakował włącznie z wymianą pierścieni - więc konstrukcja GS'ów jest mu na pewno dobrze znana.


Ma sporo GS'ów w ofercie - w przypadku tego po ilości pracy i informacji o podatku obstawiam że był sprowadzony po jakiejś glebie i naprawiony...

To co mnie w nim zastanawia to co było robione w silniku - ma nowe uszczelki przy deklach po obu stronach, więc wygląda mi na to że silnik był na stole.

Drugie pytanie to łożysko główki ramy - jaki był powód wymiany? Czy przypadkiem nie było jakiejś przygody z przodu...


Moto na pewno odpicowane do sprzedaży - włącznie z malowanymi kolektorami - z mojego doświadczenia za kilka tys km nie będą już takie czarne ;)

Możesz do niego napisać i poprosić żeby się tu wypowiedział, albo bezpośrednio Tobie przekazał info odnośnie historii - może uda się jakieś zdjęcie "przed" uzyskać ;)

Na pewno szybciej bym się tym zainteresował niż całą malowaną wersją E za 8k ;)

:
artex92 napisał/a:
Zagląda tutaj czasami i dla forumowiczów dodatkowo zdarza mu się coś z ceną ciachnąć

Czyli jest światełko w tunelu. Jutro postaram się dowiedzieć więcej na temat tego motocykla.

Trzymajcie kciuki i wypatrujcie aktualizacji posta :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.