Kawa gpz 500 Langusa
Odpowiedz do tematu

: Kawa gpz 500 Langusa
Po 4 latach rozłąki z motocyklami nabyłem kolejny jednoślad :)
Kawa gpz 500 z 1994r
Prezentuje sie ładnie.
Poprzedni właściciel malował go na nowo i ogólnie widac ze dbał o niego :)

Jutro dam jakies zdjęcie w lepszej jakości bo aktualnie na tel nie mam jak innego wgrac :)


Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
bardzo zacna sztuka. gratz

:
Dzięki, niestety pogoda dzisiaj nie rozpieszcza żeby jakiekolwiek zdjęcie zrobić :(

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Pare nowych zdj :)








Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
w przerwie zimowej odkręć wydech i poślij do edzia na poprawki

:
Jakiś tuning? :rotfl:

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
masz pierwszy z brzegu filmik z neta co Edzio robi z kominami

https://www.youtube.com/watch?v=u5p62Q_QY1A

:
No nie powiem jest różnica :) Ale wątpie, za dużo wydatków mnie czeka na nowy rok :(

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
a faktycznie, Ty masz tam 2 kominy. parę stówke to by kosztowało

:
No właśnie, a planuje kask zmienić i nowe buty przyodziać :P
I w czerwcu mam wesele to też sporo wydatków mnie czeka dodatkowych :)

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Łełek, dzięki za przypomnienie. Tak, zima to będzie dobry sezon na Edzia :hyhy:

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
Ano widząc nowe foty fajny GiePeZet się trafił :D .

A fakt- Edzio czyni cuda :>

GS500E 92 Seledynek -> GSX-R 750 K3 Dzik
:
Oby dobrze jeździł i sie nie psuł :P
W niedzielę na zlocik lece :hyhy:

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Edek poprawia też wizualne aspekty wydechów? Jakby przespawał końcówkę na wzór Scorpionów to byłbym zachwycony.


Langus pierwszy raz widzę GPZkę zachowaną w tak dobrym stanie. To był pierwszy motorek na którym jechałem po zrobieniu prawka, każdy plastik żył własnym życiem. :D

:
Fajnie utrzymany ;) gościu jak go malował to między plastiki gumy podkładał i wszystko fajnie sie trzyma stabilne ;)
Wczoraj trochę pojezdzilem wkoncu i fajnie wszystko jest ok ;)

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.