Witam
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ło matko ale wysyp nowych użytkowników w tym wątku :D

GS500E 92 Seledynek -> GSX-R 750 K3 Dzik
:
dobry dzień!

:
Cześć jestem nowa a na imię mam Ilona. Miłego dnia wszystkim życzę

:
Ktos sobie bota testuje, ciekawe ze tylko w jednym watku

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Ciekawe, ciekawe, ale na razie poza tym, że wygląda jak napad analfabetów nie czytających regulaminu, który akceptują nie ma podstaw do interwencji, różne miejscowości, różne adresy IP i takie tam standardowe ściemy.

Chyba umieszczę w regulaminie, że każdy rejestrujący się jest zobowiązany do wpłaty na moje konto 1 000 000 PLN, a potem każdego będę straszył komornikiem, może się nauczy gimbaza czytać ze zrozumieniem ;)

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Nie wiem czy to powiązane, ale sporo też się pojawiło tematów nowych użytkowników w OffTopic... nie wiem czy to boty, ale 1 post w miesiąc po rejestracji, w sumie 2 wizyty, 0 minut na Forum... No i post oczywiście czy ktoś zna sklepy internetowe...

Nie mam pojęcia czy to boty, ale dla mnie podejrzane ;)

: Witam
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

:
siemka :) witam wszystkich serdecznie

:
cześć wam

:
witam serdecznie

:
Czołem! Dzięki za przyjęcie na forum chociaż nie posiadam jeszcze GSa. Posiadam za to szwagra za naszą zachodnią granicą, bardzo możliwe, że kupimy coś w pakiecie, więc zapobiegawczo już się tutaj zarejestrowałem :D Obecnie raczej tylko będę czytał, bo wiedzy to nie mam za bardzo jeśli chodzi o ten model, ale bardzo mi się podoba. Piąteczka! :D

:
Cześć Wszystkim baśka z tej strony z Będzina :)

:
siemka

:
witam wszystkich!

:
witam

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.