Wyjazd do Bialego na obstawe Arciszow
Odpowiedz do tematu

: Wyjazd do Białego na obstawę Arciszów
Mam propozycję dla chętnych na wyjazd do Białego, przy czym odcinek do Ostrowi Mazowieckiej jadę opłotkami (po wojewódzkich) aby się nie pchać w ten burdel na budowie S8 na odcinku Wyszków - Ostrów Maz.

WARSZAWA (Włochy) -> 719 -> 629 -> 637 -> WARSZAWA (dw. Wschodni Kijkowska) -> Trasa ¦więtokrzyska -> Zabraniecka -> K¶. Ziemowita -> Swojska -> ZˇBKI -> Janowiecka -> 634 -> ZIELONKA -> 634 -> WOŁOMIN -> 634 -> Mi±se -> Kury -> Sulejów -> Jadów -> 634 -> 50 -> ŁOCHÓW -> 50 -> BROK -> 50 -> S8 -> OSTRÓW MAZ. -> 8 -> ZAMBRÓW -> S8 -> BIAŁYSTOK -> 8 -> 65 -> 676 -> BIAŁYSTOK (Pan Młody)

Punkt docelowy może się zmienić na miejsce noclegowe aby się rozjuczyć, od¶wieżyć i dopiero na obstawę.

Wyjazd ode mnie ok. 8:00, mogę się zatrzymać na chwilę na Wschodnim czy w okolicach po drodze aby kogo¶ zgarn±ć np. je¶li Rav będzie chętny to na BP w Wołominie na 1-go Maja

MAPA: https://goo.gl/maps/caY3uzU8ZMp

Pomogłem, nie zapomnij klikn±ć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Chętny :)

Opcja zgarnięcia mnie z BP też pasuje, bez sensu jechać do W-wy żeby wrócić t± sam± drog±.

GS500F '05 => XL1000V '05 + GSX-R750W '92 (ex BociekPL)
:
My¶lę, że możemy się ustawić na 9:00 na BP w Wołominie, najwyżej albo ja albo ty poczeka kto¶, bo mnie trochę się zejdzie przebić się do Wisły nawet na moto, a potem już z górki bo przeciwnie niż wszyscy.

Pomogłem, nie zapomnij klikn±ć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Ok. Pasuje.

GS500F '05 => XL1000V '05 + GSX-R750W '92 (ex BociekPL)
:
Je¶li by była opcja to bym się doczepił, tylko uprzednio musiał bym dotrzeć w czwartek do stolicy i rano byłbym gotowy do drogi. Tylko muszę sobie metę ogarn±ć jakie¶ sugestie lokalu w okolicy?

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
my w czw już lecimy

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Ch±dzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
A jak to wychodzi z noclegiem w czwartek? Można i tak zrobić cał± trasę jak do Ogonek i mieć to z głowy. I tak komu¶ za nocleg trzeba zapłacić i tak wiec, jak można za jeden lokal zapłacić to dlaczego nie.

Do tego jest jeden wieczór więcej żeby obczaić teren :D

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
emkags napisał/a:
my w czw już lecimy
pffff ;)

Pomogłem, nie zapomnij klikn±ć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
studi napisał/a:
emkags napisał/a:
my w czw już lecimy
pffff ;)

prowadzę warsztaty w białym! :) Poł±czone przyjemne z pożytecznym xD

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Ch±dzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Ale nie musisz się tłumaczyć, a przy okazji info dla innych jest takie, bo rozmawialem rano z Arciszem, że apartamenty dostępne s± dopiero po godzinie 15:00 wiec osoby, ktore przybęd± wcze¶niej albo same zagospodaruj± sobie ten czas albo Arcisz zaprasza do siebie do ogrodu by "odpocz±ć pod lip±"

Pomogłem, nie zapomnij klikn±ć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
emkags napisał/a:
studi napisał/a:
emkags napisał/a:
my w czw już lecimy
pffff ;)

prowadzę warsztaty w białym! :) Poł±czone przyjemne z pożytecznym xD


z czego te warsztaty?

Ja też się piszę, oby pogoda była lepsza niż podczas mojego powrotu z Ogonków :)

Chyba resztę załogi (Żona, córka, syn) wpakuję do auta i będzie auto techniczne jak co¶ :)

Studi w Wołominie o 9?
Co do trasy to "szybka" widzę, sporo szybkich tras... może co¶ przez Ciechanowiec jak lecimy tak rano...?

GS500 '97>TDM 900>Triumph Tiger 1050>Suzuki GSXF 650>GS500 '92 :) + Yamaha JOG + Suzuki Bandit 1250 SA

JEZUS ZWYCIĘŻYŁ
:
Truebadur napisał/a:
może co¶ przez Ciechanowiec jak lecimy tak rano...?

to podrzuć jaki¶ ¶lad to wbije w nawigację, możemy i przez Liw, Sokołów, Siemiatycze jak co¶ ;)

https://goo.gl/maps/yGmktePauGT2 - trochę na około i do Białego od wschodu bo na 678 od Łap straszne przebudowy i meksyk

WARSZAWA (Włochy) -> 719 -> 629 -> 637 -> WARSZAWA (dw. Wschodni Kijkowska) -> Trasa ¦więtokrzyska -> ul. Zabraniecka -> ul. K¶. Ziemowita -> ul. Swojska -> ZˇBKI -> ul. Janowiecka -> 634 -> ZIELONKA -> 634 -> WOŁOMIN -> 634 -> Mi±se -> Kury -> Sulejów -> Jadów -> 634 -> 50 -> ŁOCHÓW -> 50 -> BROK -> 694 -> Młkinia -> Nur -> 694 -> 690 -> CIECHANOWIEC -> 681 -> Rudka -> BRAŃSK-> 66 -> BIELSK PODLASKI -> 19 -> Zabłudów -> BIAŁYSTOK -> 19 -> 676 -> ul. Niemeńska -> BIAŁYSTOK (Pan Młody)

Pomogłem, nie zapomnij klikn±ć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
my startujemy rano w pi±tek, motki ci±gniemy na przyczepce także nie bierzcie nas pod uwagę :)

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Anka eS, udało się auto zrobić widzę

Pomogłem, nie zapomnij klikn±ć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
nie, ale Mazda Emków ma hak :P

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.