Glosne strzaly w wydech powyzej 3.5k obrotow
Odpowiedz do tematu

: Głośne strzały w wydech powyżej 3.5k obrotów
Witam mam problem z moim gs. Próbowałem sam go rozwiązać ale jednak nie podołam i potrzebuję parę porad, jeśli nie poradzę sobie z Waszą pomocą oddam go do jakiegoś mechanika. Motor od kiedy kupiłem strzelał w wydech więc rozebrałem cały układ dolotowy (gaźników nie rozbierałem świece wyglądają perfekcyjnie) uszczelniłem go w 100% no i się zaczęło. Przed moją "naprawą" strzelał tak z raz na 10-15 sek szczególnie na niższych obrotach teraz strzela powyżej 3.5k i tak co 2-3 sekundy bardzo głośno. Rozumiem że przez moje operacje dostaję teraz więcej paliwa i dlatego częściej to robi (wcześniej brał dużo lewego powietrza nawet uszczelek nie było)
Co w takiej sytuacji zrobić? Próbować coś samemu co z resztą bardziej wolę :) czy oddać do mechanika?

:
Zacznij od regulacji gaźników. Na forum jest napisane co i jak. Teoretycznie możesz zacząć od rozbiórki i czyszczenia ale jeżeli to są Twoje pierwsze kroki w tym temacie to zacznij od prostszych rzeczy.

:
Również proponuję zacząć od regulacji gaźników. Skoro strzela to znaczy że mieszanka jest zbyt bogata. Na forum lub w internecie jest masa opisów jak to robić. Dodatkowo zastanowiłbym się nad synchronizacją gaźników, jest to całkiem proste pod warunkiem że ma się odpowiednie do tego narzędzia.

Ja nie wiem, nie chce mi się
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.