Suzuki gs500 po lifcie na a2
Odpowiedz do tematu

: Suzuki gs500 po lifcie na a2
Witam,

często suzuki gs500 jest polecany na kategorie A2. Myślę o kupnie modelu po lifcie w bardzo dobrym stanie, nowsze modele mają 48 KM/35,1 KW również model który mnie interesuje. Jednak w dowodzie rejestracyjnym ma 35,00 KW i poniżej 0,2 KW/KG a w karcie pojazdu 35,1 KW. Każdy z poprzednich właścicieli miał kategorie A, nie było ich wielu zaledwie dwóch. Zastanawiam się czy bez obaw mogę jeździć na kategorie A2. Czy każdy suzuki gs500 nadaje się na kategorie A2 ? Może spotkaliście się już z taką sytuacją dotyczących nowszych modeli.

:
Poliftowe właśnie mają z reguły 35,1kW. Inne wartości to albo wersje zdławione albo błędy diagnostów podczas pierwszego przeglądu w PL.

Natomiast to co piszesz to jest błąd w dokumentach, skoro dwa dkoumenty dla tego samego pojazdu stwierdzają różną wartość. IMO, w razie wypadku, ubezpieczyciel wybierze wygodniejszą dla siebie wersję, czyli że nie miałeś prawka na ten motocykl :)

Niezależnie od tego, wypadałoby wyprostować błąd w papierach :)

XR&XR&FE
:
Suzuki pochodzi z polskiego salonu i było rejestrowane tylko w Polsce. Wydaje mi się ze ważne jest to co w dowodzie czyli 35.00kw. Jak zdawać motocykl z 35.00kw do 35.00kw jeśli już tyle ma w dowodzie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.