Kupie zaslepke/szkielko/plastik/kontrolke dlugich swiatel
Odpowiedz do tematu

: Kupię zaślepkę/szkiełko/plastik/kontrolkę długich świateł
Dzień dobry,
jestem zainteresowany zakupem kontrolki niebieskiej od świateł długich, ewentualnie może być też zielona od kierunków/zapłonu. "Zamówiłem" rok temu u Seta w sklepie, ale po opłaceniu kontakt się urwał i ani kontrolki ani pieniędzy :/

:
lol, seta nie przekreślaj czasem trzeba się dopomnieć. Najlepiej zadzwonić ale podesłać też wiadomość mailową wtedy jest pewność.

Co do samej kontrolki to mam dwie zielone i jedną czerwoną. Niebieską komuś już kiedyś wysłałem. Podaj dane na pw to Ci podeślę w wolnej chwili lub odbierzesz na jakiś rozpoczęciu.

GS 500 SF
:
Próbowałem się dodzwonić kilkanaście razy, pisałem też kilka maili, przez stronę i bezpośrednio. Zero odzewu było.

:
Nie wiem jak pisałes lub dzwoniłes. Ja akurat nie mam o tym zadnej informacji. Jezeli dzoniłes ze stacjonarnego to ok nie odbieram. Pisales na meila Korpal@onet.pl przyznam sie ze niebieskie kontrolki to klopot ale cos tam znajde.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
:
Tak, dzwoniłem ze stacjonarnego bo akurat tam mam nagrywane rozmowy i parę razy przydało się przy zakupach przez internet. Nic wielkiego w sumie się nie stało, a nie pomyślałem nawet żeby na forum dać znać :/ Temat do zamknięcia :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.