Suzuki GS500 1977r (unikat)
Odpowiedz do tematu

: Suzuki GS500 1977r (unikat)
Witam! Niestety muszę zrezygnowac z restaurowania tego pięknego motocykla, ponieważ potrzebuję gotówki na rozkręcenie działalności. Nie znalazłem nigdzie takiego GS'a na sprzedaż więc nie wiem ile dokładnie jest warty ( znajomy z PZMot ocenił ze około 15 tysięcy złotych w obecnym stanie, lecz nie mam nic na papierku). Jest kilka teorii skąd pochodzi moto. Jedni twierdza ze wywodzi sie od gs750 , inni ze gs550. Ja znalazłem takie cos :http://www.suzukicycles.org/GS-series/GS500E.shtml ( The 1977 GS400 became the GS425, then the GS450, and finally the GS500).
Motocykl odpala. powyżej 4 tys. obr. chodzi nierowno ( synchronizacja gaznikow lub cos z cewka zapłonowa). Nie mam kompletu dokumentów- tylko Typenschein potwierdzajacy oryginalnosc motocykla ( nr ramy , nr silnika się zgdzają).
a więc, jesłi jest ktoś zainteresowany proszę dzwonic/pisac na nr. 514 919 276 lub marekpopek0911@gmail.com . Mogę dosłac wiecwj zdjęć moto i papierow.
Nie podaję ceny poniewaz nie mam pewnosci co do wartosci gs'a przed 1981r rodukcji. Wolałbym dostac propozycje od potencjalnego kupca :D
Pozdrawiam :)

:
Jak była by cała w oryginale to może byś tyle dostał;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.