gs500f - 2004, Rybnik
Odpowiedz do tematu

: gs500f - 2004, Rybnik
Cześć. Śledzę forum od kilku lat, nareszcie nastał czas na to, żeby mieć o czym z wami pogadać :)
Z zakupem mam też taki problem, że nie mam o tym zbytniego pojęcia - jestem w trakcie robienia prawka, co odkładałem od 6lat, więc moja styczność z motorami to 20h. Nie bardzo wiem jak oceniać moto, poza wyczytaną teorią.

ten model:
https://www.olx.pl/oferta...html#d173399f2f

Co powiecie o nim, poza tym, że drogo? Długo już wisi ogłoszenie, gdzie i tak Śląsk świeci pustkami ogłoszeniowymi.
Czy nowy zestaw napędowy w momencie sprzedaży (nawet w komisie), to dobrze czy źle? Wydaje mi się, czy to sugeruje, że może być zajechany i połatany pod sprzedaż?

:
Długo wisi bo kto chce kupić 14 letni motocykl za 7 tys. złotych którego konstrukcja to lata 70?

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
wydaje mi się że leżał na prawą stronę (wydech, brak naklejki na prawej owiewce).

Poza tym kufer wydaje mi się że jest krzywo w stosunku do linii moto.

:
I nadal wisi... :)
Az tak słaba oferta? Widzę że ciężko będzie coś kupić, zero ofert na slasku.
Tmi - szczerze mówiąc nie da się zbytnio kupić niczego taniej :( czasem zdarza się coś za 6500zl ale 7500zl to standard za 500f a przeglądam od roku :(

:
Rocailler napisał/a:
Tmi - szczerze mówiąc nie da się zbytnio kupić niczego taniej czasem zdarza się coś za 6500zl ale 7500zl to standard za 500f a przeglądam od roku

Ceny GS 500 w wersji F to zawsze była chora fantazja właścicieli.

Suzuki Bandit 650 z owiewką za ile można kupić? a motocykl ZNACZNIE lepszy, ma wygląd, moc, starczy na dłużej, no PRZEPAŚĆ

Kawasaki Er6f?

Oba motocykle za podobne pieniądze albo za trochę więcej do dostania z ABS. Daj sobie spokój z F'ką za takie pieniądze i poszukaj motocykla, a ceny F'ek niech zejdą w końcu na ziemię.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Mocno dałeś mi to myślenia, musiałem się z tym przespac :)

Powiedzmy że zamierzałem wydać 7,5 tyś na gs500, widzę że modele, które też mi bardzo odpowiadają, tzn sv650s i bandit-s chodzą po 9k. Czyli uważasz, że to 1,5k jest przepaścią dla której nie warto patrzeć nawet na gsa?

Przyznaje, że zniszczyłes mi dzieciństwo, bo od osiemnastki marzy mi się GS :p

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.