Moj pierwszy kombinezon :)
Odpowiedz do tematu

: Mój pierwszy kombinezon :)
Witam wszystkich , po wielu godzina spędzonych na forach typu allegro czy olx itd , wyczaiłem i kupiłem swój pierwszy kombinezon skórzany dwu częściowy Tschul 780 Titanium black. Piszemy prawdę i tylko prawdę , kombinezon kupiłem jako używany od pierwszego właściciela i uwaga miał go na sobie dwa razy. Niestety panu się przytyło a i motorek też sprzedał , więc i kombinezon mu był nie potrzebny. Nie jestem zwolennikiem używany ciuchów, ale w tym przypadku było warto. Cena za którą go kupiłem to 500 zł :) ;) Kombinezon przetarłem szmatką i impregnatem Motul MC CARE M3. Kombinezon jest jak nowy i mam nadzieję że będzie się dobrze sprawował:) ;) A oto kilka fotek :) Pozdrawiam :)

pawulo40
:
nie ma to jak skórzane kombi, teraz trzeba przytrzeć slajdery ;)

polecam przycieranie na winklu - bez gleby!,
ewentualnie hak w samochodzie i kilka metrów na kolanach :troll2: :P

:
yaszczi napisał/a:
ewentualnie hak w samochodzie i kilka metrów na kolanach :troll2: :P


Może być też papier ścierny - polecam '40', tylko trzeba pamiętać żeby w odpowiednim kierunku ścierać i koniecznie w jednej linii ;) :rotfl:

:
fota z pluszowym misiem full kozak.

:
Teraz zostało moto zmienić na coś poważniejszego :hyhy:

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
No no no, fajny kombi, tylko tak bez garba? :P

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
tmi tak wyszło w tym modeu brak garba , ale damy radę , a jak nie to buchnę wielłbłąda z Łódzkiego zoo :) ;)

pawulo40
:
Ja ostatnio zamówiłem sobie nowy kombinezon Modeka https://gmoto.pl/kombinezon-skorzany-chaser-ii--r98-czarno-bialy,134548.html i porównując z poprzednim jest ogromna różnica jeśli chodzi o komfort i jakość wykonania. Czasem lepiej dołożyć kilka złotych i zakupić sprawdzony kombinezon, z którego będziemy korzystać przez lata.

:
Powodzenia Gawronek nie miałem tyle monet ale , mój kombi daje radę polatane już około 3 tyś km i jest oki :)
;)

pawulo40
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.