Olej jaki stosujecie.
Odpowiedz do tematu

jankees
[Usunięty]
: Olej jaki stosujecie.
napiszcie mi jakie stosujecie olej w swoich maszynkach i jaki jest najlepszy waszym zdaniem, bo mam zamiar wymienić u siebie. :wink:

milowski
[Usunięty]
:
Ja tam leje Motul 10W40 półsyntetyk - maszynka rocznik 97. Wszyscy moi znajomi zachwalają sobie tą firmę.

:
właśnie bede musiał wymienić olej w swojej GS-ce. ile taki olej kosztuje? i ile sie tego leje?

jankees
[Usunięty]
:
2,9 litra z wymiana filtra najlepiej kupic bańke 4 litr. na ewentualne dolewki a cena myśle że z filtrem zmieścisz sie w 150 zł.oczywiscie zalezy jaki olej kupisz.

KomaR
[Usunięty]
:
Ja posiadam GSa 92r. - musiał bym wymienic olej i filtr, przebieg 33 tyś licznikowe :) - jaki olej polecacie ??

kumkwatorius
[Usunięty]
:
Taki jaki poleca producent - dobry markowy 10W-40 półsyntetyk. Można jakiś 10W-50 ale czy jest sens to nie wiem.

jankees
[Usunięty]
:
kumkwatorius podziel się z nami jaki ty stosujesz olej w swojej bestii chodzi oczywiście o markę olejku.

milowski
[Usunięty]
:
Ja za Motula dałem 130 zł + 30zł filtr

kumkwatorius
[Usunięty]
:
Castrol GPS 4T 10W-40. Czerwony olej. Słyszalna różnica w pracy silnika, oczywiście na plus, polecam.

born_to_ride
[Usunięty]
:
Motul 5100 15W50 polsytnetyk Gs rocznik 1992 przebieg okolo 41tys.

Cedi
[Usunięty]
:
Castrol GPS 4T 10W-40 Polecam.

raf...77
[Usunięty]
:
motul jest chyba bardzo dobry sam na takim latam 8)

:
byłem ostatnio w sklepie motocyklowym i mają tam tez serwis i pytalem o olej to zaproponowali mi "ICH" olej taki z beczki ze oni to sprowadzaja i ze jest dobry no i tanszy.... co myslicie? moze to byc jakaś kicha :/

jankees
[Usunięty]
:
ale to napewno mowili ci o mineralce bo w beczkach nie ma połsyntetyku wiedz daj sobie spokuj z tym olejem,taka moja rada. :wink:

:
tak mi sie wydawalo tylko chcialem sie spytac co o tym myslicie:)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.