Yamaha Thundercat gruz edyszyn. W calosci, lub na czesci
Odpowiedz do tematu

: Yamaha Thundercat gruz edyszyn. W całości, lub na części
Yama YZF600R Thundercat 1998r
Cena 1800zł za całość i najchętniej w całości go oddam.
Stoi i czeka w Lublinie

Kot z 1998 roku przerobiony na nakeda, historii tej przeróbki nie znam, bo taki już przyjechał do kraju, ale wszyscy raczej podejrzewamy jaki był jej powód, bo nie uwierzył bym gdyby mi ktoś powiedział, że gosć ogolił go z plastików, bo chciał mieć Fazera, ale nie miał pieniędzy :)
Nie ma zegarów i tradycyjnie drugiego biegu - z resztą Thundercat ze sprawną dwójką jest podejrzany.
Poza tymi dwiema rzeczami wszystko inne działa normalnie.
Dwiema? czy dwoma? ...
Nie ważne.
Na zdjęciu brakuje przedniego błotnika, ale mam! zapomniałem go tylko przykręcić, i w sumie nawet mam wrażenie że lepiej bez niego wygląda :)

Z takich mniejszych wad, to dekielek od strony zapłonu jest rozwalony i gaziory trzeba ustawić.
Kupiłem to coś na wiosnę i od tamtej pory tak stoi, miał być z tego jakiś fajny "projekt", "custom", takie "łał", ale coś nie pykło...
Nie pykło, bo jestem takim leniem, że o jezu... a jeszcze idzie zima i trzeba się zająć swoim "normalnym" moto, więc i hajs potrzebny i miejsce w garażu, a plan jest napięty jak plandeka na żuku.
Generalnie, to ten gruz posiada nawet kilka zalet, na przykład prawie nowiutki napęd, oponę tylną Pirelli Angel w stanie prawie nienaruszonym, Kierownicę Renthal, tarcze hamulcowe w doskonałym stanie - grube i bez rantu, wygodną akcesoryjną kanapę, sportowe klamki, fajne i chyba nawet nie chińskie lusterka, jakieś pierdoły typu inne kierunki, więc w sumie jest tam włożone parę groszy.
Wspomniałem o tarczach, aktualnie zdjąłem zaciski i planuję je zregenerować, więc całe heble będą konkret.
Rama prosta, z kwitami, sprzęt zarejestrowany, ale bez opłat, moto sprzedam w jednym kawałku, lub na części, więc jak chcesz całość to działaj w miarę szybko, póki właściciele Thundercatów i Fazerów nie zaczęli go powoli rozkręcać, bo części będę sprzedawał bez czekania.
Jeśli interesuje Cię coś konkretnego, to pisz, zrobię wtedy zdjęcia i podeślę.
Kontaktujcie się ze mnąpoprzez priv
Niżej podałem linki do dwóch fotek
Pozdro.

https://imgur.com/a/fCiYP
https://imgur.com/a/cOsMt

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Dodaj zdjęcia bezpośrednio do ogłoszenia.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.