Zakochalem sie;)
Odpowiedz do tematu

: Zakochałem się;)
Po 2 super sezonach na GS 500 zdecydowałem się na zmianę.
Nie planowałem żadnego konkretnego sprzętu. Po prostu sprzedałem GS'a i pojechałem do zaufanego miejsca, zobaczyć, czy jest coś ciekawego. W grę wchodziły Bandit 600, Hornet 600, no i CBR 600 F3.
Z tych 3 na jazdę próbną udałem się CBR i Hornetem. W CBR zakochałem się na maksa:) Hornet też fajny, ale czułem, że chcę czego innego niż GS, a tu pozycja była zbliżona. Zdecydowanie czułem się lepiej na CBR:) Co do CBR to bardzo fajnie oddaje moc, ma świetne hamulce no i jej stan także mnie zachwycił.


:
super :ok:

przyjemności !

:
Fajny sprzęt, daj więcej fotek. W takim stanie to praktycznie klasyk :) Co to za wydech?

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Szerokości, bezawaryjności

Moja pasja...
:
Dzięki Panowie:)
Postaram się później jakieś zdjęcia dorzucić.
Co, do wydechu to nie wiem, co to za producent ponieważ nie ma żadnego emblematu tylko nabity jest numer seryjny. Jest to przelot. Pierwszą czynnością, którą zrobiłem, jeszcze przed zarejestrowaniem było wyciągniecie dB killera:D, który okazał się zbyteczny;) Gada pięknie:)

:
Eee no Panie laleczka! :super: Ja bym się nie zastanawiał i tez brał CBR. Widać, że wizualnie zadbana, znasz historię tego egzemplarza?

:
Historii za bardzo nie znam. Moto sprowadzone z Niemiec. Z dokumentów wynika, że jestem 3 właścicielem. Jest w oryginalnym malowaniu, plastyki całe. Podzespoły i eksploatacja na bardzo dobrym poziomie. Jedyne, co planuje prócz wymiany płynów to sprawdzenie luzów zaworowych, nie żeby już hałasowały, tylko chce mieć pewność. Kilka fotek.





:
Piękna maszyna szerokości i przyczepności :) :moto: dwie do pary :)

pawulo40
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.