Stelaz do GS z rocznikow 1989-2000
Odpowiedz do tematu

: Stelaż do GS z roczników 1989-2000
Witam wszystkich.
Chcę dokupić cały komplet do kufra centralnego (kufer, płyta, stelaż) do mojego GS-a z 1997 roku. Z tego co się orientowałem dosyć ciężko dostać stelaż do tego rocznika. Na Allegro znalazłem jedną ofertę: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6940972314 chciałem się dowiedzieć czy ten stelaż rzeczywiście będzie pasował do GS z podanych roczników, do jakiego standardu płyty pasuje Monokey czy Monolock, a może do jeszcze jakiejś innej? Chciałem się też dowiedzieć czy ktoś wie, lub ma instrukcje jak montuje taki stelaż. Chętnię też przygarnę jakieś inne oferty lub pomysły.
Z góry dziękuję.

:
Stelaż na tej aukcji to stelaż firmy SHAD do wersji poliftowej - tu znajdziesz instrukcję na stronie producenta http://www.shad.es/descargas/shad267.pdf

Może wyginając dało by się go zaadoptować na dole, ale uchwyty do rączki na pewno nie będą pasowały

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
JanSkrzetuaki napisał/a:
Chętnię też przygarnę jakieś inne oferty lub pomysły.

Istnieje możliwość adaptacji stelaża firmy GIVI lub KAPPA z poliftowego GSa do starszej wersji przedliftowej.
Osobiście dwie sztuki zamontowałem. Trzeba dokonać tylko dwóch modyfikacji:
- 1. Obniżyć ok 5-7 mm tylne plastikowe nadkole/chlapacz. Odkręcasz dwie śruby M6 i wkładasz między stelaż ramy a nadkole. Zabieg konieczny ponieważ wysięgniki od stelaża bez obniżenia nadkola będą opierać się na kierunkach, po prostu trzeba zrobić luzik między migaczem a wysięgnikiem stelaża.
- 2. Uchwyty systemowe do tego stelaża w kształcie litery "C". Krótkie te które mocuje się pod lampą należy delikatnie rozgiąć/wydłużyć w imadle. W poliftowym GSie profil w ramie pod siedzeniem jest nieco grubszy od nowszych wersji.
Całość zajmuje ok 1 godziny roboty i masz stelaż firmowy pod monokeya lub monolocka :)
Mam na stanie taki stelaż firmy GIVI od polifta w b.dobrym stanie,jeśli jesteś zainteresowany dzwoń 501362069 lub pisz na pw.

Stelaż z aukcji tak jak studi pisze jet to SHAD, i opis jest źle zrobiony na aukcji (roczniki 89-2004).
Jest to stelaż do pilifta i chyba będzie w nim więcej przeróbek niż w opcji opisanej przez mnie wyżej.

obecnie dżiksa:)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.