[k] HJC IS-17
Odpowiedz do tematu

: [k] HJC IS-17
Jeżeli masz swój stary kask, koniecznie IS-17 czarny mat, to chętnie go odkupię. Nie interesuje mnie jego historia. Może być po szlifie, powypadkowy. Niema znaczenia bo zależy mi tylko na jednej części z niego, a mianowicie na skrzydełku które jest na górze kasku, zaraz obok pstryczka do wysuwania blendy.


Ostatnio zmieniony przez Semy Nie 04 Cze, 2017, w całości zmieniany 1 raz
:
A pytałeś w sklepie? Może jest możliwość sprowadzenia od producenta jako części zamiennej.

:
jeszcze nie bo w piątek żem to obaczył, i nie miałem jeszcze czasu się dowiedzieć.

:
Semy napisał/a:
jeszcze nie bo w piątek żem to obaczył, i nie miałem jeszcze czasu się dowiedzieć.


Lepiej od razu pisz maila z pytaniem do producenta lub bezpośredniego importera/dystrybutora na Polskę
:ok:

:
Jak będziesz kupował to możemy się zrzucić na jakiś i na spółę kupić. Mi zależy na szybce i pinlocku, które w sklepie kosztują tyle co 50% kasku - o ile nie potrzebujesz oczywiście tych części.

:
Oferta jak najbardziej aktualna, bo choć w sprzedaży jest coś takiego, jednak dystrybutor określił to jako komplet i nie wiadomo czy ma na myśli komplet lewy i prawy do serii na rok 2014 czy do nowej serii gdzie te skrzydełka już są inaczej zaprojektowane.

Więc jak najbardziej aktualna oferta odkupu kasku.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.