Weekend u Andiego VOL.5 OgOnKi AgAiN
Odpowiedz do tematu

: Weekend u Andiego VOL.5 OgOnKi AgAiN
Pierwsza w tym roku forumowa integracja na Mazurach tuż tuż...
Otóż...
Miejsce znane i lubiane: OGONKI
Termin: 02-04.06.2017
Kosz: 40 zł/doba
Świetna okazja do spotkania i integracji jeszcze przed X Ogólnopolskim!
W tym roku stacjonujemy w ośrodku wypoczynkowym zlokalizowanym przy ul. Sztynorckiej 5, obiekt świetnie położony, z bezpiecznym parkingiem, garażem, potrzebnym zapleczem.

Na miejscu będę prawdopodobnie od rana także kto z Was wyszarpie sobie wolny piątek zapraszam od godzin przedpołudniowych, okoliczne knajpki będą już czynne także można skoczyć gdzieś na kawkę lub strzelić sobie wycieczkę dookoła jeziora Święcajty i Mamry-bardzo malownicza trasa ;)

Nie układam planu imprezy, wszystko ustalimy wspólnie w tym temacie lub na miejscu w piątek wieczorem. Moja sugestia jest taka, aby sobota tradycyjnie przeznaczona była na wspólną wycieczkę po okolicy. W tej edycji zjeździmy Suwalszczyznę, poznamy walory jej kuchni a wypad uwiecznimy wspólną fotką na tarasie widokowym nad jeziorem Hańcza. Wypad oczywko dla chętnych. Kto zdecyduje się zostać nie powinien się nudzić ;)
Wieczorem ognisko, grill, integracja :D

Na miejscu dobrze zaopatrzony sklep, ew. można wyskoczyć na zakupy do położonego sześć kilometrów dalej Węgorzewa. Tam znajdziemy supermarkety i biedrę :]
W Ogonkach działa też kilka knajpek i restauracji w których serwują pyszną paszę. Śniadania tradycyjnie już w zaprzyjaźnionej knajpce "Nad Stawem", można też zrobić samemu w ośrodku, jednak trzeba potem zmywać talerze... Warto zabrać ze sobą stroje kąpielowe, w sąsiedztwie mamy do dyspozycji basen i SPA.
Do uczestnictwa w imprezie gorąco zachęcam nowych forumowiczów i starych bywalców SB, którym ciężko ruszyć dupsko na jakikolwiek zlot... ;) Prawdopodobnie z okolic Poznania, Łodzi, 100licy będą formować szyki miejscowi także dołączajcie do grupy i przybywajcie!
Na miejscu moc atrakcji i nocne śpiewy :)

Tak więc starujemy z zapisami, po wpisaniu na listę otrzymacie PW z danymi do przelewu, muszę się rozliczyć z ośrodkiem jeszcze przed naszym przyjazdem.

Ewentualne pytania zadawać w tym temacie lub PW.

Fotki z dwóch ubiegłorocznych edycji:

OgonkiSpringEdition

OgonkiSummerEdit

Uwaga!
Podczas trwania imprezy obowiązuje zasada PWK-pierwsze w kombi.
Specjalna zasada dla Simina: 6WK :rotfl:

Uprzedzając pytania:
TAK nowi forumowicze mogą zapisywać się na listę
NIE starsi (stażem) forumowicze nie gryzą
TAK będzie zabawa... :hyhy:

3.06 na TVN odcinek 267 "Ukrytej prawdy". Sam zdecyduj gdzie chcesz być w tym czasie...

:
1. Anka eS, muahahaha pierwsza!

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
1. Anka eS, muahahaha pierwsza!
2. Gyver ale do potwierdzenia jeszcze, czekam na ostateczny termin

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
1. Anka eS
2. Gyver ale do potwierdzenia jeszcze, czekam na ostateczny termin
3. Monti

:
1. Anka eS
2. Gyver ale do potwierdzenia jeszcze, czekam na ostateczny termin
3. Monti
4. Kempes (kto przygarnie mnie na plecak xD? Na kostkach nie będę was gonil, chyba że endurowcy robią alternatywną trasę?)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
kempes napisał/a:
chyba że endurowcy robią alternatywną trasę?



ja robię alternatywną trasę :troll2:

Das Drone !!
:
Z Ogonek metrem do Łodzi?

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
olecki napisał/a:
kempes napisał/a:
chyba że endurowcy robią alternatywną trasę?



ja robię alternatywną trasę :troll2:


No i namówił! :D

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Nas nie będzie :( to będzie tydzień po rajdzie TUkan, a tydzień później albania :(((( (((((((((((

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
My niestety też odpadamy- Arcisz ma szkolenie, czyli służba nie drużba :(

:
Arciszowa napisał/a:
My niestety też odpadamy- Arcisz ma szkolenie, czyli służba nie drużba :(


ale bez Arcisza też możesz :P :cwaniak: :hyhy: :dontgetit:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
ja jeszcze obacze co i jak, bo może się okazać ze zlot ogólnopolski będę musiał odpuścić ;/ więc to by była okazja by zobaczyć niektóre facjaty :wstyd:

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
Rage napisał/a:
ja jeszcze obacze co i jak, bo może się okazać ze zlot ogólnopolski będę musiał odpuścić ;/ więc to by była okazja by zobaczyć niektóre facjaty :wstyd:


Rage! weź!! :przestraszony:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
1. Anka eS
2. Gyver ale do potwierdzenia jeszcze, czekam na ostateczny termin
3. Monti
4. Kempes (kto przygarnie mnie na plecak xD? Na kostkach nie będę was gonil, chyba że endurowcy robią alternatywną trasę?)
5. I ja także będę

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Tym razem drzwi będą całe :P w tym terminie jadę na weselicho ;)

Suzi GS500 = Sózuki DR 350 '91 = Yamaha FZS 600 Fazer '03
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.