Ravusiowe 500E
Odpowiedz do tematu

:
A tak tylko wrzucę moje a(u)rtystyczne ujęcia Suzi:
CYK 1
CYK 2
CYK 3

Filamenty do drukarek 3D | Gilera SDR50 2004r -> Yamaha YZF250 2007r -> GS 500E 2005r -> Kawasaki KXF250 2005 -> Mazda RX8 2004
:
Chciałbym robić takie zdjęcia :padam:

:
Będzie malowane... :D
Klik

Postęp prac później udokumentuję

[ Dodano: Pią 28 Lip, 2017 ]

To pomalowane...
Spotkała nas stłuczka.

Ja tylko poobijany.

Suzi po wypadku...
TUTAJ - KLIK

-lagi krzywe i leci olej,
-dolna półka skrzywiona
-lampa
-zegary
-kierownica
-nie wiem jak koło
-błotnik
-kolektor się wgniótł (a miałem malować :rozpacz: )
-rama pomocnicza też nie wygląda pewnie
-kuferek pęknięty (ale nie spadł! :D GIVI robi robotę :hyhy: )
...dowiem się po sobocie co tam jeszcze z nią

Filamenty do drukarek 3D | Gilera SDR50 2004r -> Yamaha YZF250 2007r -> GS 500E 2005r -> Kawasaki KXF250 2005 -> Mazda RX8 2004
:
Przygoda praktycznie identyczna jak u mnie. Naprawiaj i jazda!
Pozdro! ;)

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Suzi RIP :(
Krzywa rama.

:( :zalamany:

Filamenty do drukarek 3D | Gilera SDR50 2004r -> Yamaha YZF250 2007r -> GS 500E 2005r -> Kawasaki KXF250 2005 -> Mazda RX8 2004
:
Dziwna sprawa ze przez takie male udezenie, stwierdzam po uszkodzeniach dwoch pojazdow, rama krzywa. Przeciez to nie plastelina... moze kupiles juz takiego ... bo jesli kazde moto przy takiej stłuczce miało by mieć rame krzywa to jaki sens produkcji. Oglądajac fotki ze stłuczki to naprawde dziwi mi twoja wypowiedz ..

:
dgalka napisał/a:
Dziwna sprawa ze przez takie male udezenie, stwierdzam po uszkodzeniach dwoch pojazdow, rama krzywa. Przeciez to nie plastelina... moze kupiles juz takiego ... bo jesli kazde moto przy takiej stłuczce miało by mieć rame krzywa to jaki sens produkcji. Oglądajac fotki ze stłuczki to naprawde dziwi mi twoja wypowiedz ..


Jak kupowałem nie była krzywa. Nie miała też żadnego zdarzenia do czasu sprzedaży. Kupowałem od pierwszego właściciela i jedyna usterka którą po nim przejąłem to pęknięte półpanewki. Wszystko potwierdzane w ASO.

Dostała w sam przód, a później się jeszcze tyłem odwinęła w drzwi. Jest lekko skrzywiona w lewo.
Niby "minimalnie" i przy GS nie byłoby czuć ale to był dla mnie decydujący czynnik przy wyborze naprawiać / dawać w odkup ubezpieczycielowi.

Cytat:

to naprawde dziwi mi twoja wypowiedz ..


To znaczy?

Filamenty do drukarek 3D | Gilera SDR50 2004r -> Yamaha YZF250 2007r -> GS 500E 2005r -> Kawasaki KXF250 2005 -> Mazda RX8 2004
:
No to smuteczek :(

:
Ravi napisał/a:
dgalka napisał/a:
Dziwna sprawa ze przez takie male udezenie, stwierdzam po uszkodzeniach dwoch pojazdow, rama krzywa. Przeciez to nie plastelina... moze kupiles juz takiego ... bo jesli kazde moto przy takiej stłuczce miało by mieć rame krzywa to jaki sens produkcji. Oglądajac fotki ze stłuczki to naprawde dziwi mi twoja wypowiedz ..


Jak kupowałem nie była krzywa. Nie miała też żadnego zdarzenia do czasu sprzedaży. Kupowałem od pierwszego właściciela i jedyna usterka którą po nim przejąłem to pęknięte półpanewki. Wszystko potwierdzane w ASO.

Dostała w sam przód, a później się jeszcze tyłem odwinęła w drzwi. Jest lekko skrzywiona w lewo.
Niby "minimalnie" i przy GS nie byłoby czuć ale to był dla mnie decydujący czynnik przy wyborze naprawiać / dawać w odkup ubezpieczycielowi.

Cytat:

to naprawde dziwi mi twoja wypowiedz ..


To znaczy?


Chodzilo mi ze napisales ze rama wygieta ... i to mnie zdziwilobo niby mocny dzwon nie był a takie uszkodzenia ... no ale nic nie zrobisz teraz przynajmniej wiadomo ze gs nie ma wytrzymalej ramy... zycze kupna nowego, mam nadzieje ze pokryje ubezpieczenie calosci a nie jak zawsze dadza marne grosze.

:
Krzywa rama to nie problem, sam po wypadku miałem krzywą. Po naprostowaniu jeździłem jeszcze jakieś 10 000 km, sprzedałem i dalej jeździ ;)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Mam cyferki.
Główka ramy ostrzejsza o 0.2 stopnia i 3cm wygięcia. (zrobił się łuk).

@dgalka, wycenili ją na 5 800
W stosunku do rynkowej średniej to zaniżyli o około 400pln

Inaczej na to nie patrzą. Tylko rok, model i przebieg. Stan wizualno techbuczny nie ma dla nich znaczenia...

Filamenty do drukarek 3D | Gilera SDR50 2004r -> Yamaha YZF250 2007r -> GS 500E 2005r -> Kawasaki KXF250 2005 -> Mazda RX8 2004
:
Powinieneś już kupić w tej kasie przyzwoitą..

:
Ravi napisał/a:
@dgalka, wycenili ją na 5 800
W stosunku do rynkowej średniej to zaniżyli o około 400pln...

to daje 400pln za tego GS`a i masz łącznie tyle ile chciałeś ;)

:
Rysiekkk napisał/a:
Ravi napisał/a:
@dgalka, wycenili ją na 5 800
W stosunku do rynkowej średniej to zaniżyli o około 400pln...

to daje 400pln za tego GS`a i masz łącznie tyle ile chciałeś ;)


:D Za 400 to ja go nie dam. Co Ty. Serducho zdrowe, wszystko cacy....tylko krzywa i bez przodu :P

Filamenty do drukarek 3D | Gilera SDR50 2004r -> Yamaha YZF250 2007r -> GS 500E 2005r -> Kawasaki KXF250 2005 -> Mazda RX8 2004
:
jasne domyślam się :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.