Trzeci administrator / potrzebny nowy mod?
Odpowiedz do tematu

:
Ja mogę kandydować do piątego moda :D

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
:
nie miałem dostępu do internetu od piątkowej mega burzy.
Nie wazne czy skromny czy nie, wazne że spędzam na forum dosyć duzo czasu i jestem dosyć aktywny od listopada 2007r. a do tego nie zmianiam na razie motocykla, chociaż to nie jest najważniejsze kryterium, najwazniejsze że jestem dużo na forum i staram się jak najmniej pisać głupot.

Ostatnio zmieniony przez hubertgontarz Wto 26 Sie, 2008, w całości zmieniany 1 raz
:
Wróciłem z wakacji, 10 dni bez forum i mam miłą lekturą w postaci prawie 800set wiadomości:) Dzisiaj wybierzemy nowego moderatora :) pozdrawiam ekipę !

:
nadal podtrzymuję swoją kandydaturę.

:
No to witamy kolegę wśród moderatorów :) im większy porządek na forum tym lepiej ^^ pozdrawiam

:
Dzięki chłopaki za wystawienie mnie jako kandydata, ale jestem dopiero nowym użytkownikiem forum, więc dobrze, że wybór padł na Huberta:)

To be old and wise, don’t we first have to be young and foolish?
:
Witam wszystkich.
Pora wnieść trochę świeżości w szeregi osób pilnujących porządku na naszym forum. Temat ten został poruszony na zlocie i została wysunięta kandydatura kolegi tmi. Po nie oficjalnej sondzie wśród obecnych administratorów/moderatorów pomysł został podtrzymany. Tak oto w dniu dzisiejszym witamy nowego moderatora i życzymy jak najmniej bałaganu na forum do sprzątania ;)
Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.