Trzeci administrator / potrzebny nowy mod?
Odpowiedz do tematu

: Trzeci administrator / potrzebny nowy mod?
Witam.
Z powodu przybywającej liczby użytkowników pozwoliłem sobie dzisiaj zrobić trzecim Administratorem forum Leona i myślę, że forum będzie jeszcze sprawniej działać i wszystko będzie cacy:) W sumie to taka decyzja nie przedyskutowana z samym zainteresowanym ale chyba się Leon nie obrazi...

Druga sprawa jest taka, że możemy zrobić "przetarg" na nowego moderatora, bo jest grupka osób regularnie przeglądających i udzielających się na forum. Wydaje mi się, że jeden moderator więcej nie zaszkodzi...
Piszcie tutaj swoje kandydatury na moderatora (oczywiście swoje), potem zrobimy ankietę i wybierzemy tego jedynego:)

pozdrawiam !

:
Zgłaszam kandydaturę Plastra ( z szaraczków najczęściej siedzi na forum ) oraz pootietang'a ( z szaraczków najwięcej postów na forum ). Obaj chyba niekonfliktowi -> sprawiedliwy moderator :P
Dziękuje :P

:
a co myslicie zeby to byla jakas dziewczyna????

w koncu kobieca reka by sie przydala do tego całego "bajzlu"

ja proponuje Kleopatre:)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
ja proponuje Pootiego (zna się na rzeczy), albo Sebastiantoon :P - sprawną organizacją zlotu pokazał że mozna na nim polegac.

pozdrawiam- Juli(an)
:
Panowie to mój ostatni post przed wyjazdem nad morze i chciałem napisać, że wydaje mi się że dziewczynom nie w głowach administrowanie forum :) Ale jak by jakaś była chętna to oczywiście można zrobić głosowanie:) zgłaszać kandydatury i potem zrobimy głosowanko :) pozdrawiam !

:
Zgłaszam samego siebie.

:
Grzechu16 napisał/a:
chciałem napisać, że wydaje mi się że dziewczynom nie w głowach administrowanie forum


dlaczego tak myslisz??? :]

Cytat:
Zgłaszam samego siebie.


skromniacha z Ciebie :D

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Lemon napisał/a:
ja proponuje Pootiego (zna się na rzeczy), albo Sebastiantoon :P - sprawną organizacją zlotu pokazał że mozna na nim polegac.

jestem za Sebastjanemtoją ;)

chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :przestraszony: :szok:
__________
Gs500E>Honda Transalp xl600
Inku
[Usunięty]
:
Ja chciałbym zostać ministrem propagandy. :) Macie jakiś wolny etat?

Już nawet wybrałem hymn :oczami:

:
Inku napisał/a:
uż nawet wybrałem hymn


a pochwal ze sie :P

ja zaglosuje na nowego ministra hehe

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Inku
[Usunięty]
:
http://mechanik88.wrzuta....land_uber_alles

Prawda, że bardzo melodyjny? :)

:
Bez watpienia :rotfl: dobra koniec off topa bo zdaje sie ze troche smieci sie zaczynaja robic a nie o tym mowa


i jak Grzechu kogo wybierasz?????

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Grzechu na razie wczasuje się nad morzem. Jak wróci najprawdopodobniej zrobimy sobie jakąś moderatorską GG-konferencję i kogoś wybierzemy. Przynajmniej ja bym to tak widział.

pootietang
[Usunięty]
:
Lemon napisał/a:
ja proponuje Pootiego (zna się na rzeczy)

czuje się zaszczycony :) niestety jak pewnie co niektórzy zauważyli ostatnio mnie na forum nie ma bo komp mi siadł i jest problem, znajomy informatyk pauliny walczy z badziewiem ale prawdopodobnie siadła płyta główna w laptopie czyli chyba będę musiał mu zagrać "anielski orszak" :/

Plaster
[Usunięty]
:
Majic napisał/a:
Zgłaszam kandydaturę Plastra ( z szaraczków najczęściej siedzi na forum ) oraz pootietang'a ( z szaraczków najwięcej postów na forum ). Obaj chyba niekonfliktowi -> sprawiedliwy moderator :P
Dziękuje :P
Znowu mialem przerwe z forum, latem mniej mam na to czasu. A tu taka faza wybory sie szykuja :rotfl: Majic dzieki za kandydature, ale na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie temu sprostac. Moze Ty bys chcial wystartowac?? Jak tak to glosuje na Ciebie :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.