Naklejki forumowe
Odpowiedz do tematu

: Naklejki forumowe
Witam,
Widzę, że promowanie forum upadło. Ostatnie, to posty z 2017 (koszulki).
Wychodzę tutaj z propozycją stworzenia naklejek.
Naklejka jest dość tanią formą reklamy.
Kiedyś dla kumpla, który chciał wypromować VOLVO na Kujawsko - Pomorskie stworzyłem naklejkę.
Nie jest to wielki koszt oraz czas pracy, ale czy się przyjmie. Co o tym sądzicie.
Mogę taką naklejkę stworzyć, tylko czy będą chętni. Nie wiem jak wygląda zamówienie (co miasto to inna poligrafia i koszta).
Najlepiej byłoby, gdyby @administracja się wypowiedziała na ten temat.
Gdy będę mieć chwilę, to wrzucę jakieś swoje próbki.

:
Możesz napisać coś więcej na temat tego co to mają być za naklejki i jakie widzisz ich zastosowanie? W sensie czy to ma być napis na wahacz, mała kolorowa naklejka do zostawiania tam gdzie się było czy jeszcze coś innego.
Naklejki co roku są robione w ramach gadżetów na zlot i trafiają wtedy do każdego uczestnika. Z racji tego, że mało kto się tu udziela, a nie jeździ na złoty to robienie dodatkowych naklejek dotychczas nie było potrzebne. Niemniej fajnie, że jest jakaś nowa inicjatywa i chęci! :)

:
Exodus napisał/a:
Możesz napisać coś więcej na temat tego co to mają być za naklejki i jakie widzisz ich zastosowanie? W sensie czy to ma być napis na wahacz, mała kolorowa naklejka do zostawiania tam gdzie się było czy jeszcze coś innego.
Naklejki co roku są robione w ramach gadżetów na zlot i trafiają wtedy do każdego uczestnika. Z racji tego, że mało kto się tu udziela, a nie jeździ na złoty to robienie dodatkowych naklejek dotychczas nie było potrzebne. Niemniej fajnie, że jest jakaś nowa inicjatywa i chęci! :)


Pomyślałem, by zrobić taką naklejkę, która byłaby stricte nawiązująca do forum / społeczności.
Jakbyś mógł podrzucić mi naklejki ze zlotów (zdjęcia), to byłbym wdzięczny, bo jestem ciekaw jak one są zrobione (grafika).

:
Sam nad takim pomysłem myślałem. Zwykła naklejka jak logo forum + ewentualnie adres http strony forum na dole. Był też pomysł samego logo bez czarnego tła. Koszt naklejek przerośnie koszt wysyłki :D Dobrze by to było połączyć z kolekcją koszulek rocznik '23. Chyba trzeba zrobić nowy post z ankieta ile osób było by realnie zainteresowane.

GS 500 SF
:
Jestem za koszulka lecz nie czarną :P

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.