Forumowe Koszulki - edycja 2017
Odpowiedz do tematu

:
Wyjaśnijcie mi proszę: Zlotowe koszulki to jedno a Forumowe to drugie ?

GS 500 SF
:
łełek napisał/a:
Wawrzkowizna wpisane!


a nie lepiej po prostu napisac X Ogólnopolski Zlot?

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
BociekPL napisał/a:
Wyjaśnijcie mi proszę: Zlotowe koszulki to jedno a Forumowe to drugie ?

to są forumowe koszulki, ale że są co rok edycje to uznałem, że trzeba je z czymś powiązać. tym czymś jest zlot.
i od razu odpowiadając na pytanie Ani, dlatego wolę nazwę miejscowości/hotelu i rok zamiast wpisu X zlot, bo wtedy to już jednoznacznie o zlot chodzi.

czy moja pokrętna logika jest sensowna? :) oczywiście czekam na wasze info, dziewczyny pracują nad projektem teraz i taka drobna zamiana to nie zmiana :)

[ Dodano: Pią 10 Mar, 2017 ]
oraz dziękuję temu komuś, kto podpiął temat na głównej

:
nie jedziesz na zlot - nie kupujesz koszulki proste :P :P

:
hyhy.
Rozwiązanie jest proste. Osoba, która pomimo szczerych chęci na zlot się wyrwać nie może, dostanie koszulkę bez dopisku warzywniak 2017. Jeśli tylko tak będzie wolała. Pasi?

:
łełek napisał/a:
hyhy.
Rozwiązanie jest proste. Osoba, która pomimo szczerych chęci na zlot się wyrwać nie może, dostanie koszulkę bez dopisku warzywniak 2017. Jeśli tylko tak będzie wolała. Pasi?


opcja Warzywniak 2017 nawet mi się podoba :D

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Aniu, jako, że wzięłaś na plecy zorganizowanie miejsca chlania dla tych pijaków, pozostawiam Ci ostatnie słowo co do decyzji. Mówisz, że ma być warzywniak i będzie warzywniak :)

:
łełek napisał/a:
Aniu, jako, że wzięłaś na plecy zorganizowanie miejsca chlania dla tych pijaków, pozostawiam Ci ostatnie słowo co do decyzji. Mówisz, że ma być warzywniak i będzie warzywniak :)


nie, lepiej nie ;)

rok temu Tresna też nie była treską :P

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
ja jestem za warzywniakiem !! !

Das Drone !!
:
Olecki, Ania wzięła na siebie organizacje miejsca chlania, Ty bierzesz na siebie chlanie. To jest równie ciężka i odpowiedzialna rola, bo ktoś ją wykonać musi, ale jednak Ani zostawiam decyzje :)

[ Dodano: Pią 10 Mar, 2017 ]
znaczy w sumie mi też się warzywniak podoba :P

:
Niech się jeszcze Emka wypowie ;)

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Giżycko - Malbork
Skorzęcin - Skoj
Kalbornia - Kalifornia
Piaseczno - Piaseczusets
Wawrzkowizna - Warzywniak
Itd. Więc jakaś logika jest :)

Natomiast jeśli jest opcja koszulki bez zlotowego podpisu to super.... ( :rozpacz: )

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Tak sobie myślę, że jest to kontynuacja poprzednich edycji koszulek forumowych więc niech to bedą KOSZULKI FORUMOWE. Koszulki zlotowe można zrobić w innym temacie.

To pisałem YA. organizator kilku ostatnich akcji koszulkowych :)

logo forum, nick i tyle

:
Popieram Pana Yaszczurka

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
ok :(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.