Grupa GS 500 fb
Odpowiedz do tematu

: Grupa GS 500 fb
Witam, jeśli ktoś się nudzi na fb to zapraszam na grupę Suzuki GS 500 Polska i UE:)

https://www.facebook.com/.../?ref=bookmarks

najlepsza muzyka to ryk silnika..
:
Ja już jestem :) :rotfl:

:
Jak sie czyta pytania na grupie to mozna sie załamać :wstyd:

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Co prawda sam osobiście nie posiadam konta na FB i nie zamierzam go zakładać, ale chciałem zauważyć że jest to już chyba trzeci temat na tym forum, gdzie ktoś zakłada na FB grupę czy stronę mającą być teoretycznie uzupełnieniem forum i po chwili umiera to śmiercią naturalną.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Albo forum suzuki, albo nic! :D

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Mam nadzieję, że ta grupa trochę pobędzie aktywna. Grupa nie zastąpi tego forum:) o to się nie ma co martwić:)

najlepsza muzyka to ryk silnika..
:
na grupie szybciej otrzymamy odpowiedź niż na forum, co jest całkiem dobre ;)

Stylowe szaliki męskie producent rexcraft.pl poleca na zimne dni.
:
Wrako napisał/a:
na grupie szybciej otrzymamy odpowiedź niż na forum

na forum masz odpowiedzi gotowe na wiele wiele pytań i to nawet czasami bardzo dziwnych wystarczy zadać sobie trochę trudu i poszukać, no i masz jeszcze pewność, że została ona zweryfikowana i potwierdzona przez więcej osób niż kogoś widzi misie z grupy

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
No nie wiem, na większości tego typu grup ciągle powtarzają się te same pytania, non stop posty w stylu "dawajcie zdjęcia swoich maszyn" albo "Czy lepszy GS czy ..... na pierwsze moto" i przeważnie na grupach motocyklowych średnia wieku oscyluje w granicach 14 lat. Według mnie łatwiej jest znaleźć odpowiedź na forum. Czasem aż chciałbym napisać jakiś post, ale tu już wszystko jest, trzeba tylko wyszukać :p No ale wysłałem prośbę o dołączenie :)

Swoją drogą jakiś czas temu powstała grupa "Motocykliści z Polski" pomysł był fajny i momentalnie rozrosło się do kilkudziesięciu tysięcy członków, po czym została opanowana przez osoby, które motocykl znają tylko z widzenia na ulicy, albo jak im tata da posiedzieć. Szkoda.

:
Kluszcz trafiłeś w sedno, ale zapomniałeś jeszcze o mega wartościowych obrazkach które jasno mówią, że zabija nas to co kochamy :(

Das Drone !!
:
Ja korzystałem z tej grupy. Uważam, że grupa ma też dobre strony, głównie jeśli chodzi o czas odpowiedzi. Pisząc coś na grupie w przeciągu 1-2 godzin miałem kilka odpowiedzi. Wczoraj napisałem post na forum i cisza...
Wiele forów przeniosło się na FB, jednak tak jak piszecie robi się już z nich śmietnik. Dla przykładu w Szczecinie mamy fajną grupę Polatanki motocyklowe, gdzie można było umówić się szybko na jakieś latanie ale ostatnio jest to trudne ponieważ zrobił się tam bazar...
Myślę, że ludzie będą powoli wracać do tradycyjnych forów, ja już tak zrobiłem i usunąłem konto na FB:D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.