Recenzja GS500
Odpowiedz do tematu

: Recenzja GS500
Witam!

Pojeździłem trochę Gsem i uznałem, że warto byłoby mu zrobić recenzje:

Proponuje podpiąć tego posta dla potomnych.

RECENZJA - KLIK

:
Dark, super recenzja. Na przypięcie zasługują też Twoje filmiki o regulacji zaworów i sprawdzania poziomu paliwa w komorach. Miłoby było jakby ktoś to podpiął, nowi zaoszczędzili by czasu w szukaniu, a nie tak jak ja grzebali w setkach tematów żeby coś konkretnego znaleźć... :)

:
Z tą blokadą i tym 120 km\h nie byłbym taki pewien. Jedni mówią że tak inni że nie. Bez rozbierania gaźników czasem ciężko stwierdzić.

GSy nie muszą palić oleju. Raz robiłem dolewkę (profilaktycznie) przez około 20 tys km, które przejechałem więc nie gwarantuj. Zdarzają się takie sztuki, było kilka osób na forum.

A co do pozycji bym powiedział ogólnie, jest na dłuższą metę niewygodna i to jedyna poważna wada Gsa, która z czasem skłoniła mnie do zmiany. Połączenie nadmiernie podkurczonych, ugiętych nóg i kanapa podwinięta na zbiornik to złe połączenie. Wygodniejsza jest ERka, wygodna jest CB, dużo wygodniejszy jest też Zephyr 550.
Jedynie co trochę ratuje sytuacje to że po lifcie zmienił się kształt siedzenia.

Fajna recenzja i wartościowa bo z perspektywy użytkownika a nie mądrali co poczytał gazety i gada o rzeczach o których pojęcia nie ma. Sam kiedyś miałem nagrać coś podobnego ale nie zdążyłem tego zrobić jak należy bo Gs poszedł do ludzi.

:
Dzięki za miłe słowa :)

:
U mnie na 3 biegu mam 140km/h, zablokowany napewno nie jest :-) , licznik co do gps przeklamywal u mnie 5-6km/h jak kiedyś jechałem z nawigacją

GeoGri
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.