Piffko u KRT... Mazury Edition
Odpowiedz do tematu

:
jednym słowem Kretosław musi mieć 2 tyg. urlopu, aby wszyscy zdążyli go odwiedzić :D

a potem zaraz Ogonki

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
i wątroba do wymiany

yyyy....... sorki wdarła się literówka bo niby jaka wątroba ?? ;P

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
M.A.X napisał/a:
bo niby jaka wątroba


na przykład powiększona :troll2:

Das Drone !!
:
Krecik to ile w końcu masz urlopu? bo jak tylko tydzień to 6.07 jestem u ciebie na jedną noc :hyhy:

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
Na razie tydzień, sam wiesz jak to w gastro jest. Na ta chwile nic nie potwoerdze czy uda się może 2 tyg. Pod koniec lipca sie okresle

"Życie grozi śmiercią"
:
Kret wiesz o tym, że 6.08 robię urodziny prawda??? Nawet powiedziałeś, że będziesz...

Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...

-------------

Motorynka PONY ---> Romet Kadet ---> Yamaha Mint ---> Derbi GPR ---> Suzuki GS 500 ---> Suzuki GSX 1100 ---> Africa Twin
---> Jeep Wodnik Szuwarek
:
Kur** :zdziwko: czemu ja odczytałem że to w tym miesiącu ma być :wstyd:
chyba czytając to nie byłem w stanie logicznie myśleć i to dla tego :P
Więc jeśli o następny (przyszły ) miesiąc to nic nie mogę obiecać :zawstydzony: jakoś, coś, kiedyś się zgadamy :hyhy:

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
Skuter napisał/a:
Kret wiesz o tym, że 6.08 robię urodziny prawda??? Nawet powiedziałeś, że będziesz...


Skuterku :serce: Niestety to jedyny urlop jaki wchodzi w grę w te wakacje, jezeli uda się wyrwać 2 tyg. To i na twoich urodzinach się zjawię :) jezeli tylko ten pierwszy tydz. To niestety jak to z działkami bywa, mam od pyty roboty i ciut ciut.

"Życie grozi śmiercią"
:
Szpiedzy z krainy deszczowców donoszą, ze jednak dostane tylko tydzień urlopu :'( także dla wszystkich zainteresowanych. W grę wchodzi tylko 1-7.07.

"Życie grozi śmiercią"
:
07 ? W sensie ze własnie się dowiedziałeś, że urlop bierzesz 2 tygodnie temu na tydzień :D ?

Varadero 125 --> GS500 :)
:
Krt napisał/a:
Szpiedzy z krainy deszczowców donoszą, ze jednak dostane tylko tydzień urlopu :'( także dla wszystkich zainteresowanych. W grę wchodzi tylko 1-7.08.


[ Dodano: Sob 16 Lip, 2016 ]
Daro90 napisał/a:
07 ? W sensie ze własnie się dowiedziałeś, że urlop bierzesz 2 tygodnie temu na tydzień :D ?


Słuszna uwaga mowa o sierpniu tj. 08. Mi sie troche czasu przestrzeń zagięła siedząc 30 na 31 dni w miesiącu w pracy ;)

"Życie grozi śmiercią"
:
Kretosław wiesz już na bank jak z tym urlopem stoisz? Może bym starter przed Ogonkami zrobił... :D


EDIT
Dopiero doczytałem... czyli jednak 1-7.08 :(

:
Kret dzięki za organizację mojego urlopu :) mam nadzieję, że płot dłuuugo będzie stał :hyhy:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Arbeit macht frei! :P Dzieki za to że wpadliście, i za pomoc przy ogrodzeniu. Pani Mama kreta pozdrawia :)

"Życie grozi śmiercią"
:
Pani Mama Kreta :padam:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.