Brak prawa jazdy co aktualnie grozi ?
Odpowiedz do tematu

:
Tak to wygląda dokładnie.

:
O ile mi wiadomo jeśli zatrzymają cię na drodze i nie ma przy tobie osoby z uprawnieniami to odholują pojazd.

Ale jak cię zatrzymają na parkingu, stacji benzynowej itp to nie ma podstaw do odholowania pojazu. Po prostu tam zostaje a ty czekasz aż ktoś przyjedzie z papierami.

Odholowany pojazd będzie na pewno jak nie ma OC, ale jak ubezpieczenie jest, prawka nie ma ale pojazd stoi w miejscu gdzie można się zatrzymać to nie widzę powodu dla którego możnaby zabierać auto/moto na parking.

:
simin napisał/a:
Odholowany pojazd będzie na pewno jak nie ma OC

to już nieaktualna informacja - obecnie jak nie masz przy sobie dokumentu potwierdzającego zawarcie i opłacenie składki OC dostajesz 50 PLN mandatu i jedziesz dalej, a policja wysyła wniosek do UFG i ew. oni cię ścigają z dotkliwymi karami

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Dziekuje wszystkim za pomoc. Rozglądłem sie za kilkoma motocyklmi, gs 500, er5, hornet :) najbardziej przypadla mi do gustu hornetka :) wiem ze nie bylo by to rozsadne z jednej strony... Wybór jednak padł na Aprilie rs 125 wersja GS Extrema, zarejestrowana jeszcze na motorower xD naucze sie jazdy a od nowego sezonu robie prawko na cos mocniejszego :)

Fotka :D

:
Duże rozbieżność w mocy masz, 100konny hornet, a 125...

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
I bardzo dobry wybór! :)

moto wygląda bardzo fajnie. Napisz koniecznie jakie wrażenia z jazdy.

:
Z minusów to jazda 2 suwem nie jest jakaś super przyjemna.. Nie można redukować na biegu, mam trochę ciezki podjazd pod dom i ostry zakręt i czasami muszę to na 6-7tys obrotów pokonać żeby wyjechać ale tak pozatym jeździ się bardzo dobrze, kupilem go daleko od domu i od razu na kolach wrocilem 150km. Przypomnialo mi się co to za jazda MOTO :D nie jezdze nim po bułki tylko ubieram się w cały strój i koło godzinki sobie ppjezdze ;) jeśli chodzi o zakręty to jak na razie się boje trochę by koło gdzieś nie slizglo ale na prostej już czasami brakuje koników jak chce się kogos wyprzedzic tak jadąc 80km/h oczywiście w niezabudowanym :D
Pomimo tego nie żałuję i mam zamiar podszkolić naukę a na nowy sezon jakiegoś bandita albo hornet/fazer kupić :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.