Czasu zabijacze gdy na wache nie macie :)
Odpowiedz do tematu

: Czasu zabijacze gdy na wachę nie macie :)
Że nie znalazłem niczego aż tak ogólnikowego, chwalcie się jak wolny czas spędzacie.
A że jakoś tak wyszło z założeniem tematu, to i sam się pochwalę, kolejność bez znaczenia.

Żegluga (zalew sulejowski), łucznictwo sportowe, strzelectwo sportowe, karate i bjj, bimbrownictwo (tradycja rodzinna) i amatorskie bycie szalonym naukowcem. Coś tam czasami też przeczytam i w wolnych chwilach szukam żony (może być cudza).

To chyba tak bez rozdrabniania. Chwalcie się co tam porabiacie, czasu nadal mam za dużo więc trzeba coś dodatkowo znaleźć :)

:
w czasie wolnym ujeżdżam Suzii moją :D

:
alkohol :troll2:

Das Drone !!
:
narkotyki :hyhy:

:
Borek napisał/a:
narkotyki :hyhy:


Halo? Policja? Proszę przyjechać na forum!

:
To forum nie jest obsługiwane przez policję.

:
muppetgt napisał/a:
Żegluga (zalew sulejowski)


alej jaja. rodzinnie mamy tam domek :hyhy:

Jeżeli o mnie chodzi to czytam książki, swego czasu próbowałem komponować mieszanki herbat, układam puzzle, giercuje na PC

:
muppetgt, niezłe ADHD :D

podoba mi się :)

:
w wolnym czasie to ja pracuję :hyhy:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Jak rodzinnie macie tam domek, to ja z flaszką trunku zacnego z destylarni własnej mogę zawitać. Tak średnio w roku siedzę tam między miesiącem, a dwoma na wodzie. Na bank coś tam się zejdzie.

A ADHD to to jeszcze nie jest. Ale co będę wiecznie na dupie siedział i się starzał? Lepiej nie wapnieć za szybko :P

Alkohol? Narkotyki? Czyżbym nie tylko ja miał zamiar zawitać na woodstock? Bo mi zaleciało swojakami :D

:
Lubię poczytać jakąś wartościową książkę.

Jestem sobie
:
Ja za książkami nie przepadam, ale lubię sobie pobiegać. Przynajmniej waga stoi w miejscu i brzuch nie rośnie ;)

:
waga powinna spadać jak biegasz hehe
ja biegam z moim psem bo jak wiadomo szczeniak musi się wybiegać

:
od paru lat moim hobby poza motocyklami jest wędkarstwo. Sezon już zaczęty :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.