Poludniowe podwarszawskie regiony - spontaniczne wypady
Odpowiedz do tematu

: Południowe podwarszawskie regiony - spontaniczne wypady
Czyli Piaseczno, Góra Kalwaria, Konstancin, Otwock, Warka, Kołbiel, Grójec i okolice - pogoda ostatnio kiczowata i ma się jeszcze nie zmieniać ale jak odpuści to miło by było się z kimś w tych okolicach wypuścić w wolnej chwili :) Jako że po prawie 4 latach przestała się żonka ostatecznie czepiać moich sporadycznych wyjazdów, chcę sformować mała ekipę szybkiego reagowania jakby naszła kogoś ochota na mały wypad w towarzystwie.

Może wymienić się jakoś na PMkach kontaktami do siebie albo dać znać w tym temacie robiąc listę dostępnych osób do których można by się odezwać jak ktoś będzie chciał wyskoczyć w czyimś towarzystwie w przyszłości na mały wypad po okolicach, jakby co niech ludzie z tych okolic się wpiszą w temat to będziemy coś między sobą kombinować w wolnej chwili :)

PS ja ciągle z Góry Kalwarii i ciągle na GSce 500

:
Hej, ja tam chętnie gdzieś wyskoczę wieczorkiem jak jest dobra pogoda. przejażdzka 1-2h zawsze dobrze robi ;) nawet na podwarszawskie rejony.

Ja to rezyduje na Ursynowie jakby co..

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
My lubimy jeżdzić w okolicach góry kalwarii po szuterkach :D :D

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
a ja pracuję w Otwocku to też chętnie na jakąś wycieczkę się wybiorę po robocie :rotfl:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
a to nie powinno być w regionach?

Das Drone !!
:
Heh no Pruszków też może być :)

:
Piroman1981, w regionach - chodziło mu, aby w mazowieckim to napisać, a nie w zlotach :)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
no i jest w regionalnym jak powinno, oj coś się zieloni ociągają w pracy ;)

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Aaaaa no dobra luz, sorry ;)

:
Studi a nie brązowi? ;) :troll2:

Das Drone !!
:
Jestem z Otwocka, również chętnie zabiorę się na wspólne śmiganie :)

Suzuki GS500E Five Stars '97
:
A może wybierzemy jakiś dzień, miejsce godzine i stałe spoty? Nawet wypić cole i pogadać ;)

Bo zaraz będzie z 15 stron że 'ja chętnie', a jak przyjdzie co do czego to cisza :D A na stałych spotach może by były zawsze te 2-3 osoby ;)

Das Drone !!
:
olecki napisał/a:
A może wybierzemy jakiś dzień, miejsce godzine i stałe spoty? Nawet wypić cole i pogadać

Bo zaraz będzie z 15 stron że 'ja chętnie', a jak przyjdzie co do czego to cisza

No całkiem jak w Łódzkim, mają stałe czwartki w Macu na Włókniarzy, a jak przychodzi co do czego to jest jedna albo dwie osoby ;)

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
MacDonald przy Wale?

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Anka jak coś to niechętnie ale mogę ci przyWalić :D :D :D

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.