majowka Lublin - Zwierzyniec
Odpowiedz do tematu

:
Dojechaliście? :) 400 km zrobione :)

:
dojechalimy (: wszyscy 4 jeźdźców apokalipsy chociaż jeden konia zgubił :D i zmienił płeć :D

Prawdziwi faceci nie jedzą miodu, prawdziwi faceci żują pszczoły
:
Hahahah :D Na wiadukcie Was jeszcze widziałem :) Czekamy na Kasię i Pawła :)

:
Jestem i ja 😀Nooooo było przezajebiscie :rotfl: musimy to powtórzyć..A Kasia niech żałuję że nie poleciała z nami dalej na tą zajebista miejscowość z czarnymi plemniorami :rotfl: :rotfl: brymm brym
Kamil a ty szybko rozwiązuj swoje problemasy i pozdrów DZIURĘ :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Lewa do gory
:
a Wy w ogóle ogarnęliście tą policje co w okolicach krasnegostawu czaiła się w krzakach? :D ja wyprzedzam tą kolumne samochodów i patrze oni :D i już nawet nie zwalniałem ale tylko spojrzeli wzrokiem (ch...j i tak nie zdążymy :D ) i co muszę Wam powiedziec wieczór dla mnie ulubiona pora na jazde szczególnie w strone zachodzącego słonca jak wczoraj z takimi kolorkami.

Prawdziwi faceci nie jedzą miodu, prawdziwi faceci żują pszczoły
:
Ja ze Zwierzynca mało co widziałem bo ktoś chyba zgubił dietę i rozjebalo się u mnie na szybie :hyhy:

Lewa do gory
:
Jestem zmęczony ale za to szczęśliwy :) Problem już rozwiązany i przez jakiś czas się nie powtórzy. Do następnego czyli Szczecinek :D

:
jolzi, Bo gdybyś nie ogarnial problemu daj znać, wujek Burczas ci załatwi rozwiązanie,tylko daj nr. do problemodawcy ja załatwię to. :hyhy: :rotfl: :rotfl: W całym lubelskim nie kupisz tyłu kwiatów aby to zalagodzic :P :P
Ja jutro wale już na Krasnik :hyhy:

Lewa do gory
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.