Czy ktos tu sie jeszcze udziela?
Odpowiedz do tematu

: Czy ktoś tu się jeszcze udziela?
Albo i nawet śmiga na swoich (nieswoich) dwóch kółkach?

:
Ja! Ja! :)

:
No i ten.... JA :hyhy:

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
Ja również śmigam, chwilowo na czterech, ale od maja znowu jest plan przerzucić się na dwa :)

: odp
Np ja z kumplem

:
Ja nawet dzisiaj jeździłem :) A na forum... wchodzę, czytam... tyle że faktycznie na grupie "małopolskiej" jakoś ciągle cisza.

:
Zatem może robimy jutro wspólnie jakąś traskę? Pogoda ma dopisać.
Przy okazji podrzucę Wam link odnośnie pewnego wyjazdu. Wszystkie informacje na tej stronie. Potrzebne są jeszcze 3 maszyny do utworzenia grupy. Może akurat znajdą się tutaj chętni ;-)
rajd Kraków - Watykan ŚDM

[ Dodano: Sob 16 Kwi, 2016 ]
O 14.20 pod lidlem w Trzebini jestem umówiony z Yaskiem na przejażdżkę. Gdyby ktoś był chętny to najlepiej niech dzwoni to się dogadamy ;-)

:
No i nikt sie z nami nie wybral ;)

:
YasieK napisał/a:
No i nikt sie z nami nie wybral ;)

A gdzie o czymś pisałeś?

:
Co prawda Yasiek nie pisal, ale ja. Kłania się Exodus czytanie ze zrozumieniem ;-)

:
Najwyraźniej nie było mi dane zauważyć, że edytowałeś wcześniej swój post.. :(

:
Prawda taka, ze to calkiem spontanicznie wyszlo - next time bedzie wczesniej i jasniej. Tymczasem po 200km tylek odpoczac musi.

:
A to gdzie Was poniosło?

:
Byliśmy w Żywcu, później Sucha i dom. Dzisiaj gdyby komuś się nudziło to jest parada zabytkowych samochodów i motocykli w Wygiełzowie. Impreza startuje o 14, przez półtorej godziny można podziwiać maszyny.

:
Rob7on napisał/a:
Byliśmy w Żywcu, później Sucha i dom.

Byliście po drodze oglądnąć ośrodek czy faktycznie stoi czy to jakaś ściema z tym zlotem? :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.