Pomyslowosc druciarza: jak wyregulowac luz zaworowy
Odpowiedz do tematu

: Pomysłowość druciarza: jak wyregulować luz zaworowy
Wyjmuję sobie dziś płytki w celu zmierzenia, a tu moim oczom ukazuję się taki oto widok, prawdopodobnie patent poprzedniego właściciela, wciąż odkrywam coś nowego :kwasny:

:
O kutwa :P To papierek pod płytkę ktoś podłożył? :przestraszony:

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
dokładnie, kawałek szczelinomierza

:
oookurde! Ludzie to mają jednak pomysły.

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
Ciekawe czy pod resztą płytek są jeszcze inne niespodzianki :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Bo regulacja luzów za pomocą płytek to trochę druciarskie rozwiązanie co do zasady. Dla mnie gość jest miszczem kreatywności, mógłby serwisować flotę BORu :P

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
cytując klasyka: "Jeśli coś głupio wygląda, ale działa. To nie jest głupie" :D

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
widzę niektórym pomysł się spodobała, przypadek sprawił że pod tym samym zaworem pękła półpanewka.

:
Niestety u nas wciąż często spotyka się takie druciarstwo, dla mnie zgroza :kwasny:
Jednak co by nie powiedzieć jak się ściągnie motocykl z helmutowni to różne rzeczy się zdarzają, czasem coś nie działa, czasem zgubi na graniczy kilkanaście tyś przebiegu ale przynajmniej nie ma takich niespodzianek, wszystkie śruby są oryginalne i nie zniszczone, gwinty nie są poukręcane etc. A u nas niestety mniej ale ciągle jak widać zdarzają się takie kwiatki.
Jak kogoś nie stać na płytki to powinien jeździć komarem a nie GSem :]

:
Masakra, nie ma prostszej regulacji luzu zaworowego jak w GS'ie, jak tak można spieprzyć to trzeba być debilem.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
a regulacja śrubokrętem w er5? :D

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
Słabe dojście żeby użyć power tape, ale myślę że z powodzeniem można wykorzystać Loctite 4090. Powodzenia! :)




Mam nadzieję, że nikt nie weźmie tego posta na poważnie

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
kempes, mam nadzieję że klucz Ci nie jest potrzebny, poczekam jeszcze na półpanewkę bo może luz mi się zmieni po wymianie :/

:
Spoko. Do svki się nie nadaje więc nie musisz się spieszyć ; )

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Moze nie najprostsza ale bezobsługowa jest hydrauliczna kasacja luzów w CB750. Ale i tu druciarze-handlarze wykazują sie pomysłowością nieraz widziałem w ogłoszeniu "świeżo po synchronizacji gaźników i regulacji zaworów" :wstyd:

Nie wierzę w życie pozazlotowe
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.