Latanie 2016
Odpowiedz do tematu

:
micky92, a no słyszałem a tej Waszej przygodzie :rotfl:

Lewa do gory
:
micky92 napisał/a:
jolzi, muszę Cię poprawić, wróciliśmy nadal na 6. No, może 5,98, bo 0,01 możemy odjąć za lusterko i klamkę sprzęgła i 0,01 za powrót nie na swoich kołach :p ale pomimo niespodziewanych postojów i rozwoju wydarzeń, nadal uważam, że było świetnie ;)


Podstawa to pozytywne nastawienie :D


devil's hand napisał/a:
pod forumową imprezą i ja sie podpisuje (:


Witamy witamy widzę znalazłeś nasze forum ;)

:
Dobrze, ze wszystko skonczylo sie dobrze :-) Trochę musialem Sławkowi pomóc w znalezieniu nas :-D

:
Podsumowując weekend to było dobre 600km :D

Wypad do Zamościa udany pomimo tego że wróciliśmy w ułamku #micky92_5.98 ;)
Mam nadzieję że nic oprócz słuczonej ręki nie wyszło.
Zamojski element napływowy rozbawiał nas na nudnym zamojskim rynku w rytmie ciosów Aikido xD
Bimber ładnie ogarnąłeś pierwszą milicje. Jak wszyscy zobaczyliśmy drugą to każdy spojrzał na blat xD
120 potwierdzam :rotfl:
Jolzi piękne pozy i zainteresowanie wspólnymi zdjęciami godne naśladowania ;) ps. dzięki za dobra muze na "nieplanowanych postojach".

Witam Rękę Szatana i odsyłam do działu powitania.

Trasa do Łodzi poszła gładko choć po zachodzie już delikatnie mówiąc 'było zimno'.
Przez to, że mnie teraz nie ma na naszym terytorium będę biernie śledził wasze poczynania do odwołania :zalamany:

btw.
bimber napisał/a:
trzeba jej dać sportowe 600 bo na GSie się marnuje

Trzeba ;) :D
LwG

GS500 fk7 2008r
:
Rozwiewam ewentualne wątpliwości, nic, poza mocnym obtłuczeniem łokcia się nie stało (dla pewności od razu pojechałem na SOR to potwierdzić). Mam nauczkę, żeby poćwiczyć przeciwskręt (bo tak bym to ogarnął, gdybym go jeszcze dogiął). A moto poskładam do kupy, jak łapa wróci do pełnej mobilności i pojadę jeszcze raz na te winkle, bo stanowczo warte są powrotu tam.

:
devil's hand złapał fazę na zakręty a ja go goniłem mając klapki na oczach i frajdę z szybszej jazdy po winkach :D Co do zakrętów to są dość ciekawe w obrębie lotniska, tylko wtedy będą mniejsze prędkości.

micky92, polecam pojechać na plac, najlepiej w Bychawie i poćwiczyć, ósemki, slalomy itp. Każdy prędzej czy później położył moto, także nie ma co się przejmować :) Chcesz to dzwoń i jedziemy na plac, w Bychawie pachołki są już załatwione :)

[ Dodano: Pon 25 Kwi, 2016 ]
Mikevil6 napisał/a:
Jolzi piękne pozy i zainteresowanie wspólnymi zdjęciami godne naśladowania ps. dzięki za dobra muze na "nieplanowanych postojach".


Starałem się jak mogłem hahaha :D

:
Może jak by pogoda dopisała to by gdzieś skoczył po objedzie :D ? Co wy na to ?? ?

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Z tego co pogoda mi mówi to będzie deszcz :/

:
Jolzi nie jest tak źle :D zobaczymy w piątek :D

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
jolzi, jak będziesz w okolicach Firleja wpadaj na kawe :padam:

Lewa do gory
:
Dzieki za zaproszenie :-) numer mam, takze bede dzwonil jak cos :-)

:
W sobotę mieliśmy z Jolzim i paroma kumplami bojowe zadanie - zadowolić dziewczyny :D
Ale tym razem zadowolić w inny sposób, bo to wieczór panieński i laski dostały atrakcję w postaci przejażdżki :)
Przejażdżka to znaczy kawałek po mieście a później po obwodnicy tak już porządniej, 210 w moim wykonaniu, 230 w wykonaniu kolegi :D
Dziewczęta przerażone, ale bardzo zadowolone :)






Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
GSXRem tak sie bujnął... a dziewczyna w zwykłych jeansach :P

Elegancko :ok:

GS500 fk7 2008r
:
Dziewczyny nawet rękawiczek nie miały... :D

:
Wybiera sie ktos dzisiaj na swieto flagi do Swidnika?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.