MacGyver niestety na OIOM...
Odpowiedz do tematu

:
I jak życzę szybkiego powrotu do zdrowia :D

Obyś tyle razy do domu wrócił, ile razy z niego wyjedziesz,,,
:
zmiana sali z ojomu na taka gdzie sie doczekuje wyjscia, podobno na dniach czeka mnie wyjscie do domu, szkoda tylko ze kompletnie nie mam sil nawet zeby chodzic. Walczymy teraz z czasem.
Dzis sie zwazyem i schudlem 19kg lezac 40 dni na ojomie

:
Gyver jak Ty coś wywiniesz to po całości hihi

GS 500E '01 > Z 750 '04 > GSX-R600 'K7
:
MacGyver napisał/a:
Dzis sie zwazyem i schudlem 19kg


sie przejmujesz...troche stejków i omnadrenu i bedziesz jak nowy :rotfl:

Das Drone !!
:
I jak tam? Juz w domu? Bo ja tak :D
Pozazdroscilem Ci wynikow w chudnieciu i postanowilem sam sprobowac. W tym celu polamalem kulasa w czwartek i polezalem w szpitalu przez weekend. Zarcie pycha, normalnie dieta cud :rotfl:
Nie wazylem sie jeszcze, ale od razu widac ze pieknie wysmuklalem, polecam

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Przenieśli mnie do innego szpitala na rehabilitacje i tu muszę spędzić co najmniej miesiąc, na szczęście czuję się świetnie i apetyt wraca jem coraz więcej co prawda odwiedzający dowożą jakieś smakołyki bo z samego szpitalnego jedzenia to można dostać anoreksji.

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
k... Gruby coś odjebał?

GS 500E '01 > Z 750 '04 > GSX-R600 'K7
:
Na treningu mnie koles zalatwil. Sparowalismy, chcial zejsc do parteru. No i udalo mu sie, tyle ze mi jakos stope przyblokowal no i pyknela :/

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Gyver jak tam zdrówko?

Gruby do zlotu się zagoi :D

:
Ja dziś wróciłem do domu ze szpitala co prawda jestem troche osłabiony ale do zdrowia wracam jest dobrze i czuję się świetnie.
Najciekawsze jest to że tuż przed chorobą kupiłem kurtkę i spodnie tekstylne na moto których to nigdy nie użyłem ale w czasie choroby schudłem dokładnie 19kg i teraz spodnie są na mnie dużo za duże w pasie.
Ciekawe w czym pojadę na zlot :(

:
może uda się nadrobić ;) dużo zdrowia życzę :)

:
Super ze już jesteś w domu. z dwojga złego lepiej ze za duże niż za małe:)

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Spoko, najwyzej kupisz jakies gustowne rozowe szelki :troll2:
Wazne ze juz w domu

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
różowe nie. nie będzie ich widać na tle kombiaka :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.