na powaznie! Ile wasz GS potrafi sie rozpedzic?
Odpowiedz do tematu

Barti
[Usunięty]
:
Ja wczoraj, na A4 pomiędzy Skawiną i Wieliczką (chyba najlepsza nawierzchnia w okolicach Krakowa) pierwszy raz pojechałem 170 i moglem więcej, ale to był mój pierwszy raz więc wolałem nie ryzykować. Ogólnie na 6 biegu przyspieszał całkiem żwawo, ale pewnie pojeżdżę jeszcze z sezon i zmienię zdanie. Rocznik 1999, 41 tys na zegarach... Jestem zadowolony, kupiłem chyba całkiem niezłe cacko.

Meteorczyk
[Usunięty]
:
nowy rekord 185km/h po zalozeniu szyby :) A ojciec jeszcze sie ze mna bawil FJRą, ja go doganialem a on sobie leciutko przyspieszal i tak kilka razy :)

:
Mi się udało przekroczyć minimalnie licznikowe 200 km/h, ale to pewnie dzięki temu, że mam pełne owiewki i przelotowy komin;) Zobaczymy jak będzie bez owiewek jak dostane lampę przednią;)

maly
[Usunięty]
:
ja dzisiaj mialem 180 oczywiście licznikowe...ale jeszcze troche pod manetka bylo. Wiem że moze Was to troche dziwić ale jestem lekki :P :)

Barti
[Usunięty]
:
demondemidi napisał/a:
u mnie bylo licznikowe 190 z plecaczkiem i tank bagiem


Nie boisz się śmigać tyle z plecaczkiem? (No chyba że chodzi o plecaczek ortalionowy ;))

:
a czego mialbym sie bac? moj plecaczek kocha jazde na moto, i potrafi sie odpowiednio zachowac przy takiej jezdzie :)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
yogi136
[Usunięty]
:
No to ja dziś z pasażerem 180 leciałem, ale z górki było :P Sam może bym pod 195 doszedł ^^
pzdr.

:
ja 180 leciałem, może jeszcze więcej by dał rade, ale długa prosta jakaś krótka się zrobiła :)

adrian9484
[Usunięty]
:
ja moim 180 ale niedawno kolega jechał obok mnie fazerem z tego roku to jak ja miałem równo 100 to mu na alektronicznym pokazywało 94 :wstyd:

Kuligus
[Usunięty]
:
Ostatnio poszedł 108mil/h , ale niestety drogi zabrakło bo chciał jechać dalej...;)

pootietang
[Usunięty]
:
cały czas było 170-175 a wczoraj wjechałem na autostrade i ledwo 160, dzisiaj tez :/

:
pootietang napisał/a:
a wczoraj wjechałem na autostrade i ledwo 160, dzisiaj tez

ale wczoraj jak i dzis jest wiatr.. ;)

na autobanie wiecej jak 150 bez szyby nie polece..
za to w niezabudowanym, gdzie drzewa chronia przed bocznymwiatrem ponad 170 sie kulamy :)


moim zdaniem jesli chodzi o mierzenie Vmax autostrada jest chyba najgorszym z mozliwych rozwiązań :P

pozdrawiam- Juli(an)
:
mój GS spokojnie do 180 km/h

Spajdi
[Usunięty]
:
Troszkę kiepski temat przypominający rozmowę dzieci w piaskownicy, które się kłócą, które "auto" jest szybsze... Katalogowo GS rozpędza się do 175km/h tak więc o czym tu dyskutować ? To, że licznik wam pokazuje 190km/h czy 200km/h to nie znaczy, że z taką prędkością jedziecie przy tych prędkościach zawyżanie średnio o 10km/h to normalka w 90% samochodów więc pewnie w moto jest podobnie...

Aha i ktoś pisał o przelotowym tłumiku powiem tylko, że z tego co można wyczytać w internecie i dowiedzieć się interesując się techniką w motoryzacji (czy to samochody czy motocykle) to takie amatorskie przeróbki prędzej pogorszą osiągi niż je poprawią, a raczej na 90% pogorszą osiągi także jak ktoś mówi, że szybciej jedzie bo ma przelotowy tłumik to sorry, ale ja w takim wypadku montuje jutro magnetyzery do mojego moto i naklejki "sport" pojadę 210 km/h, a do tego jeszcze sportowy filtr K&N :hyhy:

Pozdrawiam ;)

pootietang
[Usunięty]
:
Spajdi napisał/a:
powiem tylko, że z tego co można wyczytać w internecie i dowiedzieć się interesując się techniką w motoryzacji (czy to samochody czy motocykle) to takie amatorskie przeróbki prędzej pogorszą osiągi niż je poprawią, a raczej na 90% pogorszą osiągi także jak ktoś mówi, że szybciej jedzie bo ma przelotowy tłumik to sorry, ale ja w takim wypadku montuje jutro magnetyzery do mojego moto i naklejki "sport" pojadę 210 km/h, a do tego jeszcze sportowy filtr K&N :hyhy:


bardziej interesuje nas tu stan faktyczny po ewent przeróbkach. podejrzewam że nie jechałeś z przelotem wiec nie pisz bzdur które w necie wyczytałem bo chyba z jakiegoś forum o dodzie to wytrzasnąłeś. ciekawe jak ktoś to sprawdził ze 90% przeróbek pogarsza osiągi, pewnie właściciele tych 90% pojazdów dali komuś się przejechać i tak powstało to twierdzenie :rotfl: :rotfl: :rotfl: jechałem gs'em z przelotem i różnica w porównaniu z gs'em bez przelotu jest spora i to wcale nie na korzyść gs'a z seryjnym wydechem (nie chodzi tylko o maksymalną prędkość ale przede wszystkim jak się zbiera).

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.