warminsko-mazurskie
Odpowiedz do tematu

:
x_warrior napisał/a:
a jak tam u Was postępy ? :hyhy:


Ja ciągle szukam moto, ale mam nadzieję że już niedługo ustawimy się na wspólne latanie :)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
dla mnie to dziś za zimno :P ale ja już sezon rozpoczęła tydzień temu :hyhy:

:
ciepłe skarpety, majty, czapka i jazda :D

:
Latamy coś w weekend ?

:
Ja odpadam, w poniedziałek mam maturę ustna z polskiego wiec wypadało by zrobić prezentacje :rotfl:
Ale na majówce na lotnisku będę, to można się zgadać jakoś :D .

:
Majówka? Jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni w okolicy? :D Marek, daj więcej info. Kiedy, o której, gdzie się spotykamy :P

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
http://www.rotary.olsztyn.pl/
Aeroklub zawsze zakrzywiał czas xD
Na 100% nie wiem ale będę jechał tam w okolicach 12, wiec tak tez można by się zgadać gdzieś na mieście i pojechać razem.

:
Jestem za.
Proponuje o 11 ustawić się standardowo na orlenie uzupełnić braki w baku, następnie rundke po mieście i wypad na lotnisko. Szybki browar :hyhy: cos wszamac a jak zejdą % powrót do domu.

:
Ja na latanie się nie pisze, bo muszę wziąć ze sobą gitarę, a to trochę niewygodnie :D .
Ale możemy się tak umówić że jak po waszym lataniu zajedziecie z powrotem na orlen i ja tam dołączę.

:
Bedziesz grał ?

:
Szkoła gitary w której się uczę będzie miała występy, wiec z tej okazji zagram jeden utwór ze swoim nauczycielem :D

:
O której i gdzie ? :hyhy:

:
No na scenie na tej majówce lotniczej xD
Już mi się ręce trzęsą jak pomyśle :rotfl:

:
Niestety, pogoda nie dopisała :/ Jedyna ciekawa rzecz to symulator dachowania ;>

:
kuwa mać :| czemu nie informujecie o takich fajnych imprezach :kwasny: : http://www.forumsamochodo...054.htm#p475081
proszę następnym razem pisać co się w OLN dzieje chętnie zalatam.kempes, mówiłem Ci :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.