warminsko-mazurskie
Odpowiedz do tematu

tommek83
[Usunięty]
:
Kto jest z Działdowa?

:
Jakbys odczytal wiadomosc w skrzynce bys wiedzial :P

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
tommek83
[Usunięty]
:
No tak nie widziałem :) To super zapraszam do wspólnego latania ;)

:
Czekaj... zapraszasz.. to masz już moto czy jeszcze nie :P hehe :)
ja jestem min raz na 2 tygodnie w Działdowie ;)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
tommek83
[Usunięty]
:
Oczywiście ,że zapraszam :) Obecnie jestem bez moto,sprzedałem na jesieni i szukam Czegoś fajnego,na dłuższe wyprawy :) Planujemy w czerwcu z chłopakami jechać na Ukrainę więc jak nie masz paszportu to wyrabiaj i jedz z Nami ;)

:
Możecie jechać na litwe tam nie trzeba paszportu:) bym przyjechał do was ale jakoś na prawdę wolę kupić wcześniej coś co by sie nadawało na dłuższe przeloty bo 2t o poj 248 której konstrukcja silnika została prawie niezmieniona od ponad 50 lat jakoś nie wzbudza zaufania chociaż, w sumie większych problemów nie miałem. :hyhy:

:
Jesczez jak sie uda to z Tomkiem (bo rozumiem ze od tego Twoj nick ;P ) przyejdziemy do Ciebie i jesczez kilka osob z rejestracja ndz :> > buahahahaha....

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Dobra :) . Wlasnie mi sie przypomnialo u mnie ksiadz organizuje rozpoczecie sezonu haha. Jak by ktos chcial to moge cos wiecej powiedziec jak sie dowiem

didka
[Usunięty]
:
Warmia się kłania ;)
Lidzbark Warmiński, Dobry Wieczór :)

:
Cześć, cześć. Fajnie, że pojawił się ktoś z okolicy, bo jak pewnie zauważyłaś niewiele się tu dzieje :P

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
cześć, faktycznie mało się u nas dzieje.

:
Ojjjj bo wiekszosc musi zaliczyc sesje........ moto do porzadku doprowadzic... :D :D

[ Dodano: Czw 14 Mar, 2013 ]
BTW :) 1 kwietnia będzie rozpoczęcie sezonu w okolicach działdowa o 12 zaczynamy :P jesli w święta ktoś by miał ochotę :)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
wficner
[Usunięty]
:
odkopię temat;D ja też z war-maz, miejscowość PISZ / Biała Piska ;P

właśnie remontuje swoje suzi;p

:
kogo dziś widziałem w giżycku o 21:08 przejeżdżającego obok biedronki przy plaży

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Dzisiaj nawinąłem już ponad 100 km, a jak tam u Was postępy ? :hyhy:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.